Czytasz: Pozbawił partnerkę wolności i groził, że ją zabije

Pozbawił partnerkę wolności i groził, że ją zabije

Policjanci zza zamkniętych drzwi usłyszeli płacz i błaganie kobiety o to, aby mężczyzna ją wypuścił.

We wtorek przed 12.00 oficer dyżurny żorskiej komendy odebrał od dyspozytora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego zgłoszenie z którego wynikało, że w jednym z mieszkań na ulicy Kolejowej mężczyzna przetrzymuje swoją partnerkę wbrew jej woli.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce, zza zamkniętych drzwi usłyszeli płacz i błaganie kobiety o to, aby mężczyzna ją wypuścił. Ten jednak zagroził, że jeśli policjanci wejdą do mieszkania, to zabije ją nożem. Mundurowi, nie czekając ani chwili, na miejsce sprowadzili dodatkowe siły, prowadząc w międzyczasie dialog ze sprawcą.

Grupa policjantów, która dołączyła do interweniującego patrolu, otoczyła budynek. W tym czasie jeden z przybyłych na miejsce mundurowych kontynuował rozmowę z mężczyzną. Jego doświadczenie, opanowanie i umiejętność skutecznego przekonywania sprawiły, że sprawca po kilku minutach otworzył drzwi i uwolnił kobietę. W tym też czasie pozostali policjanci otrzymali sygnał i siłowo weszli do zabarykadowanego meblami mieszkania, gdzie obezwładnili niereagującego na ich polecenia mężczyznę.

Na szczęście 25-latce nic się nie stało, a 39-latek trafił do policyjnej celi. Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzuty bezprawnego pozbawienia wolności swojej partnerki, za które grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
2 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
3 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
3 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
4 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
5 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
7 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.