Silesion.PL

serwis informacyjny

RTV EURO AGD otwiera swój sklep w Bytomiu

W sobotę, 27 kwietnia o godz. 8:00, w Parku Handlowym S1 otwarty zostanie 3 salon sieci RTV Euro AGD w Bytomiu. Tego dnia w sklepie czeka na Klientów wiele niespodzianek i atrakcyjnych promocji.

RTV Euro AGD w Centrum Handlowym, przy ul. Chorzowskiej 86, jest 332 punktem sieci w Polsce. Sala sprzedaży lokalu będzie mieć powierzchnię 470 m2.

W asortymencie sklepu, podobnie jak w pozostałych, znajdzie się ponad 24 tysiące produktów – dostępnych od ręki w sklepie oraz na zamówienie. Z okazji otwarcia wiele z nich dostępnych będzie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Sklep czynny będzie:
pon.- sob. 9:00-21:00
niedziele handlowe 10:00-20:00

RTV Euro AGD jest największą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną oferującą sprzęt audio-wideo, sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria. Firma oferuje też wiele usług związanych ze sprzedażą (dostawy, raty, ubezpieczenia kredytu i sprzętu czy jego montaż) oraz możliwość zakupu produktów w 332 salonach sprzedaży w 223 miastach w Polsce, a także przez telefon lub przez internet za pomocą sklepu on-line

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024