Silesion.PL

serwis informacyjny

Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz miał 53 lata

kamil durczok durczokracja

kamil durczok durczokracja

We wtorek nad ranem w szpitalu zmarł Kamil Durczok. Miał 53 lata – poinformował serwis press.pl, który tragiczną informację potwierdził w dwóch źródłach, także u rodziny.

Kamil Durczok był reanimowany w nocy z poniedziałku na wtorek, jego życia nie udało się uratować – przekazała Interii rodzina dziennikarza” – czytamy na profilu społecznościowym serwisu interia.pl na Twitterze.

Oficjalny komunikat ws. śmierci Kamila Durczoka przekazało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapi Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im.prof. K.Gibińskiego SUM w Katowicach

Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4:23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia.

Łączymy się myślami z rodziną w tym trudnym czasie oraz składamy najszczersze wyrazy współczucia.”

Kamil Durczok urodził się 06.03.1968 r. Był polskim dziennikarzem oraz prezenterem radiowym i telewizyjnym. Związany był m.in. z Telewizją Polską, stacją TVN oraz Polsatem. Był laureatem wielu nagród medialnych m.in. Złotej Telekamery w kategorii Informacje, którą zdobył w 2008 roku oraz Grand Press dla dziennikarza – wyróżniono go w 2000 roku.

Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

7 thoughts on “Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz miał 53 lata

 1. Szkoda że tak szybko:-( Może chociaż sobie dobrze pożył.
  Nie znałem chłopa, pamiętam tylko że miał stół upierolony oraz że był na Onkolgii w Gliwicach na początku lat 2000, ponoć był niemiły dla Personelu ale to tylko z opowiadań wiem.

 2. Profesjonalny dziennikarz od którego nie jeden mógłby się uczyć. W tym temacie był profesjonalistą. Widać to było również po wzroście oglądalności TVN- u. i takim go zapamiętam. Jeden z wielu jego widzów . Mariola

 3. Pamiętam pana Kamila jako rzetelnego i mającego zasady dziennikarza.
  Później nadszedł czas że się w życiu pogubił, ale komu z nas to się nie zdarza?
  To był porządny synek z Radlina.
  Bardzo mi go żal.Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024