Silesion.PL

serwis informacyjny

10 porad na początek dla grających w Wiedźmin: Pogromca Potworów (Witcher Monster Slayer)

Wiedzmin Pogromca Potworow na telefon

Wiedzmin Pogromca Potworow na telefon

W gry mobilnych na telefon znajdziemy nie tylko takie, które pomogą nam zabić czas i nudę. Takie gry jak Diablo Immortal i molochy z rozszerzoną rzeczywistością (AR), czyli Pokémon Go i nadchodzące Transformers: Heavy Metal , dodały tak potrzebne różnorodności do tego segmentu gier.

Ostatnia produkcja CD Projekt Red czyli Wiedźmin: Pogromca Potworów to uniwersum potworów i łowców potworów z rozszerzoną rzeczywistością (AR) . Dla nowicjuszy jest to nowy sposób na poznanie wielu ghuli, które istnieją we wszechświecie. Dla fanów byłby to świetny sposób na zbliżenie się do wszystkich bestii, które znają z książek, seriali czy komiksów.

Aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać czas polowania, oto 10 wskazówek, które pomogą Ci w grze Wiedźmin: Pogromca potworów .

10 wskazówek dla Wiedźmin: Pogromca Potworów

Opanowanie sztuki walki

Walka jest kluczową częścią gry i nie zajdziesz daleko bez poznania niuansów wymachiwania mieczem. W grze Wiedźmin: Pogromca Potworów niezbędne są parowania i trafienia krytyczne . Ćwicz synchronizację tych szybkich wydarzeń, a jeśli będziesz w nich świetny, otrzymasz nawet niewielką premię XP za twoje starania.

Bądź oszczędny z zasobami

Może być kuszące, aby rzucić wszystko w pierwszego twardego potwora, którego zobaczysz, ale byłoby to marnowaniem twoich ciężko zarobionych zasobów. Bomby i mikstury mogą być bardzo przydatne, a na pewno nie chcesz ich używać bez zastanowienia.

Rozpracuj swojego przeciwnika i sprawdź, co jest potrzebne, aby pokonać wspomnianego potwora, zanim zostaniesz pokonany. To prowadzi nas do następnego punktu…

Ucz się na błędach i przegranych

Przegrana to ważna część gry Wiedźmin: Pogromca potworów. W początkowej fazie gry będziesz często zabijany przez potwory, ale nie poniesiesz żadnych strat poza twoim czasem. W ten sposób możesz dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz o konkretnym potworze i opracować odpowiednią strategię, aby go pokonać.

Uczyń krytyczny wskaźnik swoim najlepszym przyjacielem

Oczywiście chcesz być najlepszym pogromcą potworów, a wiedza o tym, co robić w danej sytuacji, jest kluczowa. Potwory mają swoje słabe punkty a przygotowanie się na nie daje ci ogromną przewagę w walce.

Wykorzystując słabości swojego wroga, zadasz więcej obrażeń i jednocześnie zwiększysz swój krytyczny wskaźnik. Jako Wiedźmin, wiedza o tym, kiedy użyć miecza stalowego lub srebrnego, ma również kluczowe znaczenie.

Uzupełnij swoje dzienniki

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś doświadczonym myśliwym, zawsze pamiętaj o wykonywaniu codziennych kontraktów. Te misje świetnie nadają się do zarabiania złotych monet, a będziesz potrzebować wszelkiej pomocy, jaką możesz uzyskać w grze Wiedźmin: Pogromca potworów .

Stwórz swój sukces dzięki stanowisku do wytwarzania

Kolejnym ważnym aspektem gry jest crafting, czyli wytwarzanie przedmiotów. Trzeba będzie stworzyć mikstury, oleje i różne bomby. Możesz otrzymać niektóre z nagród, ale aby naprawdę być dobrze zaopatrzonym, będziesz musiał wytworzyć te zasoby ze swoich materiałów.

Zaplanuj rozwój umiejętności (Skill)

Jak w przypadku każdego dobrego doświadczenia w odgrywaniu ról, dystrybucja punktów umiejętności określi Twój sukces w przyszłości. Pomyśl o tym, jak chcesz grać i jak najlepiej rozwijać swój styl gry. Planowanie teraz oszczędzi Ci wielu bólów głowy w przyszłości, a ta wskazówka dotyczy nie tylko Wiedźmina: Pogromca potworów , ale także wszystkich gier RPG.

Nawiąż satysfakcjonujące relacje. Dodaj przyjaciela.

Duża część gier mobilnych to nawiązywanie przyjaźni i tutaj nie jest to wyjątkiem. Dzięki materiałom i przedmiotom w cenie premium możesz w pełni wykorzystać przyjaźnie, wysyłając sobie prezenty, aby wygrywać walki. Możesz podzielić się swoim kodem w sekcji komentarzy pod tym opisem.

Pamiętaj o Nemetonach

Nemetony w Witcher Monster Slayer to miejsca, w których możesz stoczyć walkę z kilkoma przeciwnikami, by wygrać złoto i punkty doświadczenia. Czynność ta nazywa się oczyszczaniem. Będziesz musiał osiągnąć poziom 10, zanim będziesz mógł z nich korzystać, a będą one niezawodnym źródłem zarówno złotych monet, jak i PD. Możesz uzyskać te korzyści wiele razy dziennie za pomocą przynęty, a z pewnością powinieneś to zrobić, gdy masz taką możliwość.

Wyjdź i eksploruj

Wreszcie, nie spodoba ci się Wiedźmin: Pogromca potworów, jeśli po prostu lubisz się wylegiwać w domu. Chociaż świat niekoniecznie jest teraz najbezpieczniejszy, wyruszenie na zabijanie potworów może być po prostu przerwą, której potrzebujesz. Wyjdź więc i uratuj świat, ale pamiętaj też, aby zachować bezpieczeństwo.

Oto niektóre z najważniejszych wskazówek do gry Wiedźmin: Pogromca potworów , dzięki którym będziesz na bieżąco z upiornymi rzeczami, które wypadają w nocy. Jeśli masz własne wskazówki, nie zapomnij umieścić ich w komentarzach, a my na pewno wyślemy wiadomość.

Do tego czasu szczęśliwego polowania.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

6 thoughts on “10 porad na początek dla grających w Wiedźmin: Pogromca Potworów (Witcher Monster Slayer)

  1. 7051 0053 5128 Zapraszam do znajomych, przyjmę kilka osób, z wzajemną wymianą paczek. Do zobaczenia na szlaku 😉

  2. 3025 5100 1010 zapraszam do dodania do znajomych i wysyłania paczek z wzajemnością. Już kilka paczek czeka do wyslania w moim ekwipunku ;)! Do zobaczenia na szlaku!

  3. Cześć! Jeśli ktoś chce wymienić się paczkami zapraszam, moje ID:
    1281 0800 2601

  4. 1009 6112 8694 hej, jakby ktoś chciał, to chętnie powysyłam paczki 🙂

Comments are closed.

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024