Silesion.PL

serwis informacyjny

Podkreślcie swój styl nowoczesnymi obrączkami ślubnymi – subtelne odejście od tradycji

Czasy, kiedy złote obrączki ślubne były jedynym słusznym wyborem, powoli odchodzą w niepamięć. I chociaż klasyka nadal cieszy się zainteresowaniem, popularność zyskują awangardowe trendy. Przyszli małżonkowie muszą zadecydować, czy chcą pozostać wiernymi tradycji, czy podkreślić swój indywidualizm przez nowoczesne obrączki ślubne. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

Obrączki ślubne – nowoczesne czy klasyczne?

O tym, że nowoczesność depcze klasyce po piętach, można przekonać się, spoglądając na kolekcje ślubne najlepszych salonów jubilerskich. Bardzo często zaszczytne miejsce zajmuje w nich nietypowa biżuteria ślubna. Nowożeńcy mogą wybrać dla siebie inne rozwiązania niż te, które na stałe zadomowiły się w ślubnych trendach. Czy Ty również zgodzisz się, że jest to doskonały sposób, aby wyrazić swoją miłość – jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną?

Nowoczesne obrączki ślubne, czyli jakie?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym są nowoczesne obrączki ślubne. W dużym uproszczeniu to wszystkie projekty, które odbiegają od klasyki, czyli prostych, jednokolorowych krążków wykonanych ze złota. Podpowiadamy jednak, że nie mogą być zbyt dekoracyjne. Dlaczego? Ponieważ obrączkę nosi się na co dzień, więc musi pasować do różnych stylizacji. Oryginalne, subtelne akcenty są jednak mile widziane.

Obrączki dwukolorowe lub zdobione kamieniami – hit w trendach jubilerskich ostatnich lat

Nowoczesna obrączka ślubna, która w ostatnich latach bije rekordy popularności, to taka, która jest wykonana ze złota w dwóch kolorach – żółtego i białego bądź różowego i białego. Dodajmy, że kruszce mogą być wypolerowane na połysk lub zmatowione. Ostatni sposób wykończenia wygląda bardzo oryginalnie. Dwukolorowa obrączka, oprócz tego, że przyciąga wzrok ciekawym wyglądem, jest „praktyczna”. Pasuje do biżuterii wykonanej z kruszcu w obu odcieniach.

A jakby tak dołączyć do nowoczesnej obrączki kamień szlachetny? Diament symbolizujący wieczną miłość, płomienny rubin albo niesamowicie elegancki, subtelny szmaragd? Nowoczesne obrączki ślubne wzbogacone o takie akcenty znajdziesz na: https://savicki.pl/obraczki-nowoczesne.

Oferta nietuzinkowych projektów jest bardzo szeroka, więc każda para z łatwością znajdzie takie krążki, które świetnie odzwierciedlą charakter związku. Kamień szlachetny zwykle jest osadzony w damskiej obrączce ślubnej i może występować solo lub w towarzystwie innych ozdób tworzących określony wzór. Wspaniale wyglądają też obrączki ślubne z kamieniami szlachetnymi na całym obwodzie.

Oczywiście barwny minerał to nie jedyny sposób na to, aby stworzyć własną interpretację ślubnej biżuterii. Nowoczesne wzory obrączek mogą również przyciągać uwagę wygrawerowanymi zdobieniami. Takie krążki wyglądają nieszablonowo i są bardzo komfortowe w noszeniu. Podpowiadamy, że mogą być jednokolorowe lub wykonane z kruszcu o różnych barwach.

Nowoczesne obrączki ślubne z białego i różowego złota bez wątpienia przyciągają wzrok

Jeśli nie złoto, to…

Chociaż złoto od lat pozostaje najbardziej popularnym surowcem na obrączki ślubne, dziś w jubilerstwie wykorzystuje się też inne metale, np. tytan. Jego supermocą jest trwałość, więc wykonana z niego biżuteria nie rysuje się i jest odporna na uszkodzenia oraz destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych. Mocnym wyjściem poza schemat są także obrączki z carbonu. Włókno węglowe – oprócz tego, że jest bardzo wytrzymałe – ma unikalną strukturę. A to z kolei oznacza, że każda wykonana z niego obrączka jest niepowtarzalna. Jak uczucie, którego jest symbolem.

Obrączka należy do tej biżuterii, którą nosi się na co dzień. I to przez resztę życia. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać taką, która dobrze dopasuje się do oczekiwań – Twoich i Twojej drugiej połówki. Wówczas stanie się miłosnym trofeum, które za każdym razem, gdy na nie spojrzysz, będzie przypominać o sile uczucia łączącego Cię z ukochaną osobą.

Oryginalne obrączki wykonane z tytanu mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi i frezowaniem

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024