Czytasz: Czy Ślązaczka przetrwa na wyspie?

Czy Ślązaczka przetrwa na wyspie?

16 osób powalczy o przeżycie wśród piasku, palm i gęstwin dziczy. Wśród nich Karolina Grychnik z Bytomia

Śmiałkowie zostaną odizolowani od świata zewnętrznego. Walka o przetrwanie potrwa kilka tygodni. Pozostawieni sami sobie, będą musieli zatroszczyć się o dostęp do wody, pożywienia i schronienia. Wszystko będzie zależeć od nich samych. Przed nimi zadania, za wykonanie których otrzymają niezbędne dobra. Będą walczyć również o gwarantujący pozostanie na wyspie immunitet. Tylko jednej osobie uda się przetrwać do samego końca. To ona zostanie zwycięzcą i zgarnie główną nagrodę. O co chodzi? O nowy reality show Polsatu „Wyspa przetrwania”. 

8 kobiet i 8 mężczyzn, spróbuje przetrwać na odciętej od świata jednej z bezludnych wysp Fidżi. Wśród uczestników znajdzie się Karolina Grychnik z Bytomia.

-  Dla mnie, jako jednego z 16 uczestników to niewątpliwie przygoda życia, dla Was mam nadzieję będzie to świetna rozrywka, a na każdy kolejny odcinek będziecie czekać jak na "Grę o Tron”. Mam nadzieję, że będziecie śledzić architektko-fitnessko-szamanko-joginko-wegankę już niebawem na szklanym ekranie - napisała Karolina na swoim Facebooku.

29-latka jest z zawodu architektem wnętrz, pracuje także po godzinach jako instruktorka fitness i tańca. Uwielbia góry, trekking. Zimą jeździ na snowboardzie, latem kocha wakeboard. Nieobce jest jej też gotowanie. Jako dumna Ślązaczka płynnie posługuje się śląską gwarą i stara się kultywować regionalne tradycje.

„Wyspa przetrwania”, nowy widowiskowy, pełen rywalizacji i morderczych wyzwań program Polsatu, to światowa produkcja, która doczekała się 34 edycji w USA, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, 19 w Danii i ponad 20 we Francji. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie. Wielką przygodę na jednej z dziewiczych wysp Australii i Oceanii polscy widzowie śledzić będą od 8 września.

 

Czytaj więcej