Czytasz: W Lesie Murckowskim zamordowano 38-latka z Bytomia

W Lesie Murckowskim zamordowano 38-latka z Bytomia

Mężczyzna był dobrze znany policji.

Zamordowany 1 listopada w Lesie Murckowskim mężczyzna to najprawdopodobniej 38-latek z Bytomia.

18-latek pokazał jak zabił [FILM Z WIZJI LOKALNEJ]

- Jest doskonale znany policji. Był notowany za kradzieże, oszustwa oraz handel narkotykami. I wszystko wskazuje na to, że za jego śmierć odpowiadają ludzie, z którymi robił nielegalne interesy – ujawnił informator Katowickiej Gazety Wyborczej.

Jeszcze wczoraj policja i prokuratura utrzymywały, że tożsamość zamordowanego jest im nieznana. Wiadomo było jedynie, że mężczyzna był między 30 a 40 rokiem życia. Dziś tych informacji żaden z rzeczników prasowych, zarówno śląskiej policji (która przejęła sprawę od katowickiej policji - przy. red.) ani prokuratorów nie potwierdza. Tożsamość mężczyzny mieli jednak ustalić już oficerowie z wydziału kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Katowicach.

WSTĘPNE WYNIKI SEKCJI ZWŁOK ZAMORDOWANEGO W LESIE MURCKOWSKIM MĘŻCZYZNY SĄ SZOKUJĄCE!

Przypomnijmy: po piątkowych wstępnych wynikach sekcji zwłok mężczyzny, ustalono, że ofierze podcięto gardło oraz zadano kilka ran kłutych. Mężczyzna przed śmiercią był też przypalany.

TYLKO U NAS: W LESIE MURCKOWSKIM ZNALEZIONO ZWŁOKI. MAMY NOWE FAKTY!


We Wszystkich Świętych około godz. 13 w pobliżu polany biwakowej w Lesie Murckowskim znaleziono zwłoki mężczyzny - jako pierwszy dowiedział się o tym Silesion.pl. Mężczyzna został zamordowany. Przypuszcza się, że w grę mogą wchodzić gangsterskie porachunki. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zwłoki w Lesie Murckowskim w Katowicach odnalazły dwie kobiety, które były na spacerze z psami.

TO NIE PIERWSZE MORDERSTWO W LESIE MURCKOWSKIM?

Do sprawy będziemy wracać.

Czytaj więcej