Czytasz: Miejski Sylwester nie odbędzie się w Katowicach! Wszystko za sprawą COP24

Miejski Sylwester nie odbędzie się w Katowicach! Wszystko za sprawą COP24

Sylwester 2018/2019 nie odbędzie się, tak jak w latach poprzednich, w Katowicach. Wiele wskazuje na to, że impreza zostanie przeniesiona na Stadion Śląski.

SYLWESTER 2018/2019 nie odbędzie się w Katowicach

Jak wynika z najnowszych informacji, sylwester 2018/2019 nie odbędzie się przed katowickim Spodkiem, a na Stadionie Śląskim. Decyzja ma swoje źródło w organizowanym w Katowicach Szczycie Klimatycznym (COP24), który rozpocznie się 3 grudnia br. i będzie trwać aż do 14 grudnia br. W związku z tym, organizatorzy tegorocznego sylwestra nie zdążyliby odpowiednio przygotować się do noworocznej imprezy. Problemem byłoby m.in. rozłożenie sceny, a jak pokazują ubiegłe lata, proces ten trwał około 2-3 tygodni.

Sylwester 2018 z Polsatem odbędzie się na Stadionie Śląskim? [STADION ŚLĄSKI SYLWESTER 2018]

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna zabawa sylwestrowa odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Organizatorzy nie ogłosili jednak jeszcze tej informacji oficjalnie, wciąż trwają ustalenia. W związku z tym, że czasu do sylwestrowego szaleństwa jest już niewiele, w ciągu najbliższych dni powinniśmy poznać finalne stanowisko organizatorów. 

Nieznane są jeszcze także nazwiska wykonawców, którzy pojawią się na tegorocznym sylwestrze organizowanym w naszym województwie.