Silesion.PL

serwis informacyjny

Skoki w Zakopanem 2021 bez podatku w eWinner

Przed nami weekend skoków w Zakopanem. Z tej okazji legalny polski bukmacher eWinner przygotował grę bez podatku od piątku do niedzieli dla typerów na bardzo korzystnych warunkach.

Otóż, aby zagrać bez podatku, wystarczy wrzucić na kupon minimum 3 zdarzenia przedmeczowe z oferty na skoki narciarskie lub zagrać kupon SOLO w zakładach na żywo. I to tyle. Nie ma warunków kursu minimalnego na cały kupon lub pojedyncze zdarzenia. Jedynie minimalna stawka wynosi 10 PLN.

OBSTAW SKOKI W ZAKOPANEM
Czas na Puchar Świata w Zakopanem! W eWinner przygotowano coś specjalnego na tę okazję. Obstaw skoki i odbierz 100% wygranej! Jak to zrobić?

GRAJ BEZ PODATKU
Są dwie drogi. Wrzuć na kupon minimum 3 zdarzenia przedmeczowe z oferty na skoki narciarskie lub zagraj kupon SOLO w zakładach na żywo! Jeśli spełnisz warunki akcji grasz BEZ PODATKU.

POWTARZAJ PRZEZ TRZY DNI
Akcja trwa od piątkowych kwalifikacji aż do niedzielnego konkursu! Masz 3 dni, by grać skoki narciarskie bez podatku! Nie przegap okazji i skorzystaj już teraz.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).