Czytasz: Lech Coaster rośnie w Wesołym Miasteczku

Lech Coaster rośnie w Wesołym Miasteczku

W Wesołym Miasteczku ruszyła budowa największego rollercoastera w tej części Europy!

Wcześniej pisaliśmy:

"Lech" to największa atrakcja szykowana na ten rok w Śląskim Wesołym Miasteczku. Dla maniaków ekstremalnych prędkości to nie lada gratka

ROLLERCOASTER LECH Z ŚLĄSKIEGO WESOŁEGO MIASTECZKA DLA MANIAKÓW PRĘDKOŚCI!

Pędzący z prędkością 95 km na godzinę Roller Coaster o nazwie Lech budowany będzie w tym roku w Śląskim Wesołym Miasteczku. Nawiąże do legendy o powstaniu naszego państwa.

Jadąc, odwiedzimy staropolski gród i oczywiście, jak zapewnia inwestor -  słowacka spółka Tatra Mountain Resorts, przejażdżka największą tego typu atrakcją w Europie Środkowo-Wschodniej ma być nie tylko świetną zabawą, ale też przygodą edukacyjną. 

Zanim jednak biały orzeł, który widnieje na logotypie nowego urządzenia pojawi się w chorzowskim lunaparku, słowackiego inwestora czeka pracowita zima. W przyszłym sezonie, poza rollercoasterem, mają powstać strefy tematyczne, nowe wejście oraz kilka innych atrakcji. – Miasteczko zamieni się w park rozrywki z prawdziwego zdarzenia – zapowiada na stronie internetowej Parku Śląskiego Kamil Michno, rzecznik prasowy Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Czytaj więcej