Czytasz: Wodeckiego już nie zobaczymy w telewizji

Wodeckiego już nie zobaczymy w telewizji

Spoty znanego producenta lodów z udziałem śp. Zbigniewa Wodeckiego zostały anulowane.

Kilka dni temu było głośno na temat kampanii lodów: Bracia Koral-Lody Jak Dawniej, w której występował śp. Zbigniew Wodecki. Reklamy lodów Koral, pomimo choroby artysty, były emitowane w telewizji. Jak przekazała serwisowi wirtualnemedia.pl Aleksandra Lągawa z 365 Agencji, pracującej dla PPL Koral, kampania z udziałem Zbigniewa Wodeckiego miała być kontynuowana.

- Natychmiast po otrzymaniu informacji o stanie zdrowia Pana Zbigniewa Wodeckiego Zarząd i Dyrekcja firmy PPL Koral niezwłocznie skontaktowali się z menedżmentem artysty. Wspólnie podjęliśmy decyzję o kontynuacji trwającej kampanii reklamowej marki Bracia Koral - Lody Jak Dawniej z udziałem artysty. Utrzymujemy stały kontakt i cieszą nas informacje o poprawiającym się stanie zdrowia muzyka płynące z bezpośredniego otoczenia Pana Zbigniewa. Wszyscy trzymamy bardzo mocno kciuki za powrót artysty do zdrowia - przekazała portalowi Wirtualne Media Aleksandra Lągawa.

Zbigniew Wodecki w reklamie lodów Bracia Koral

KONIEC REKLAM Koral Z UDZIAŁEM WODECKIEGO

Śp. Zbigniew Wodecki był ambasadorem kampanii. Po wczorajszej informacji o jego śmierci dyrekcja PPL Koral postanowiła anulować akcję reklamową.

- Kampania została anulowana. Wszystko związane z akcją Braci Koral-Lody Jak Dawniej, gdzie śp. Zbigniew Wodecki występował. Wszystkie media zostały poinformowane o ściągnięciu wszystkich spotów z udziałem artysty. Nie możemy się z tego otrząsnąć. Będziemy go pamiętać jako wspaniałego człowieka - wyjaśnił portalowi SILESION.PL Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL KORAL.

NIE ŻYJE ZBIGNIEW WODECKI

Przypomnijmy, że artysta zmarł w poniedziałek, 22 maja 2017 roku w wieku 67 lat.

>> CZYTAJ: WSPOMNIENIA O ZBIGNIEWIE WODECKIM <<

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej - podano na stronie internetowej artysty.

Czytaj więcej