Czytasz: Raport smogowy na 5 stycznia

Raport smogowy na 5 stycznia

W piątek o poranku mamy w regionie bardzo dobrą i dobrą jakość powietrza.

Jak podaje Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach, w Częstochowie, Gliwicach, Sosnowcu, Tychach, Żorach i Żywcu jakość powietrza jest dziś bardzo dobra.

W pozostałej części regionu, m.in. Złotym Potoku, Katowicach, Zabrzu, Cieszynie czy Ustroniu, oddycha się dobrze. 

Jaka będzie pogoda?

W piątek temperatura w ciągu dnia wynieść ma od 4 do 8 stopni Celsjusza. W ciągu dnia IMGW prognozuje zachmurzenie i opady deszczu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Poddać ma również w nocy, ale będzie ciepło, temperatura minimalna wyniesie 4 stopnie. Podobnie będzie w sobotę, temperatura maksymalna wyniesie 8 stopni, wiatr słaby zmienny, ale padać nie powinno. Zapowiada się więc pogodne święto Trzech Króli.

 

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News, COP24
około 1 godziny temu Durczok: COP24 czyli polski szczyt hipokryzji

PiS uznał, że drażnienie górników w roku wyborczym to głupota. Że węgla mamy na 200 lat więc jeszcze ich prawnuki mają pewną robotę na grubie. Czyli postanowili dalej robić górników w ciula.

News
2 godzin temu Europa żegna bohaterskiego katowiczanina

Bartosz Pedro Orent-Niedzielski próbował powstrzymać zamachowca. Katowiczanin piątą ofiarą śmiertelną zamachu w Strasburgu.

News
2 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
2 godzin temu Prognoza pogody: Gęste marznące mgły

Uwaga kierowcy! Marznąca mgła. Nie dość, że ograniczy widoczność, to jeszcze może być bardzo ślisko.

News
3 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
12 godzin temu Żyła drugi, Stoch trzeci. Czy zobaczymy na podium trzech Polaków? [WIDEO]

Bardzo udany start naszych skoczków.