Czytasz: Prognoza pogody: Będzie chłodniej

Prognoza pogody: Będzie chłodniej

Dziś termometry pokażą do 16°C. Jutro o 6 stopni mniej.

POGODA WE WTOREK, 9 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Temperatura maksymalna od 13°C do 16°C, w rejonach podgórskich od 11°C do 13°C, wysoko w Beskidach od 5°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-wschodni. 

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C, w rejonach podgórskich od 1°C do 3°C, wysoko w Beskidach od 1°C do 3°C. Wiatr umiarkowany, północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, w porywach do 60 km/h; wschodni i północno-wschodni.

POGODA W ŚRODĘ, 10 KWIETNIA

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C, w rejonach podgórskich od 9°C do 11°C, wysoko w Beskidach od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h; wschodni. 

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna od 2°C do 5°C, w rejonach podgórskich od 0°C do 2°C, wysoko w Beskidach od -2°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h; wschodni.