Relacja

Szukają chłopczyka. "Nie używamy słowa porwanie"

Jastrzębska policja szuka 6-letniego chłopczka i jego matki

Policja szuka 6-letniego Filipa Szlęzaka i jego matki Izbaeli Szlęzak. - Wszystko wskazuje na to, że dziecko przebywa pod opieką matki – mówi Magdalena Szust rzecznik jastrzębskiej policji. Kobieta najprawdopodbniej nie potrafi pogodzić się z postanowieniem sądu, który zadecdował, że chłopak ma przebywać pod opieką ojca. - Nie używamy słowa porwanie – zaznacza Szust.

 
Jak się okazuje, kontakt z zaginioną Izabelą Szlęzak urwał się po rozprawie sądowej, która odbyła się 8 listopada. Wtedy też zapadła decyzja o zmianie miejsca zamieszkania 6-letniego Filipa. Chłopczyk ma 120 cm wzrostu, krótkie kręcone bląd włosy i niebieskie oczy. Jego znaki szczególne to dwa zrośnięte środkowe palce w obu stopach. Matka chłopca ma zaś około 165 cm wzorostu i szczupłą sylwetkę, może ważyć około 60 kg. Jej twarz jest owalna, ma krótkie brąze włosy, tego samego koloru są także jej oczy. Uszy i nos kobiety są średnich rozmiarów.

 
Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

 

Zmiana kategorii na: Gala BCC