Czytasz: Oktoberfest w...Wodzisławiu Śląskim

Oktoberfest w...Wodzisławiu Śląskim

W tym roku impreza nawiązująca do bawarskiego święta trwać będzie od 16 do 24 września.

Po raz trzeci, przez dziewięć dni będziemy bawić się na wodzisławskim rynku podczas Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017. W tym roku impreza nawiązująca do bawarskiego święta trwać będzie od 16 do 24 września.

Taka wyjątkowa okazja, by móc skosztować oryginalnych przysmaków, w tym golonki po bawarsku oraz oryginalnego piwa Oktoberfest, specjalnie warzonego na Oktoberfest w Monachium, zdarza się tylko raz w roku. Dodatkowo koncerty na żywo, wiele ciekawych konkursów z nagrodami, jakie czekać będą na uczestników imprezy pod namiotem Oktoberfest, są gwarancją wybornej zabawy.

II Śląski Festiwal Piwa - zdjęcia

Oktoberfest w Wodzisławiu Śląskim:

Dziewięciodniowe wydarzenie rozpoczyna się w sobotę, 16 września o godzinie 12:00 efektowną sceną przywozu i wyładowania beczek, którą zaprezentuje Teatr Wodzisławskiej Ulicy. Zaś o godzinie 17:00 tradycyjnie już pierwszą beczkę odszpuntuje prezydent miasta. Później na scenie pojawią się kapele. Muzyka w bawarskim stylu, w urozmaiconej formie, towarzyszyć będzie uczestnikom Oktoberfest Wodzisław Śląski 2017 każdego dnia.

Wyjątkowa atmosfera, doborowe towarzystwo, specjały kuchni bawarskiej i złoty trunek, jakiego nie skosztujemy nigdzie indziej, to wystarczająca zachęta do tego, by wziąć udział w imprezie.

Oktoberfest w Wodzisławiu Śląskim - zapowiedź video:

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zainteresowani mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsc siedzących. Szczegółowe informacje znajdują się na  www.oktoberfestwodzislaw.pl

Czytaj więcej