Czytasz: Niezależna moda w sercu Katowic

Niezależna moda w sercu Katowic

Zobacz zdjęcia z targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR oraz poznaj szczegóły naszego modowego konkursu.

Po raz szósty produkty od oryginalnych i niezależnych projektantów można było zakupić podczas wiosenno-letniej edycji popularnych targów SILESIA BAZAAR. Międzynarodowe Centrum Kongresowe zamieniło się w prawdziwą stolicę mody.

NIEZALEŻNE MARKI MODOWE

Oprócz marek znanych wśród entuzjastów mody podczas SILESIA BAZAAR pojawiły się produkty mniej znanych twórców, które cieszyły się równie dużym zainteresowaniem.

Buszując wśród dizajnerskich stoisk mogliśmy zakupić piękne, zwiewne koszule, sukienki, bluzy i t-shirty w śmieszne wzory, oryginalną, ręcznie robioną biżuterię, skąpą i elegancką bieliznę, a także Majtki z Sosnowca. Targi niezależnej mody połączyły wyszukane i ciekawe produkty ze strefą gastronomiczną oraz kącikiem dla dzieci. Każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie.

- Nie lubię tych targów. Wydałam 500 złotych na bieliznę i jeszcze drugie tyle na sukienki. A jeszcze wróciłam się po lody! - mówi portalowi SILESION.PL jedna z uczestniczek targów.  

Odwiedzający mogli również skorzystać z profesjonalnych porad stylistki Agnieszki Krajewskiej - “chodzącej encyklopedii wiedzy o modzie”, twórczyni POKOKARDE Studio Stylizacji i marki męskich akcesoriów EX.

zobacz galerię zdjęć z silesia bazaar vol.6:

KONKURS MODOWY SILESIA BAZAAR ORAZ SILESION

Po raz kolejny portal SILESION.PL postawił na modę. Podczas targów niezależnej mody dziennikarz wykonywał zdjęcia osób, których stylizacje były ciekawe, oryginalne i nietuzinkowe.

W ramach specjalnej sesji fotograficznej każda uwieczniona na zdjęciu osoba będzie mogła wziąć udział w konkursie. Aby wygrać gadżety modowe (torby na zakupy z logo SILESIA BAZAAR, dizajnerskie koszulki), wystarczy oznaczyć się na zdjęciach zamieszczonych w poście na fanpage’u portalu SILESION.PL.

Do środy, do godziny 12:00 czekamy na Wasze znaczniki. Tego dnia dziennikarze portalu podejmą decyzję, które stylizacje zostaną nagrodzone.

Poniżej post konkursowy. Oznaczajcie się na zdjęciach!

Czytaj więcej