Czytasz: Mundial 2018: TERMINARZ MECZÓW i DRABINKA. Kiedy grają Polacy?

Mundial 2018: TERMINARZ MECZÓW i DRABINKA. Kiedy grają Polacy?

Zobacz grupy i terminarz Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji.

Mecze Mundial 2018: terminarz. Kiedy pierwszy mecz?

Do mundialu w Rosji zostały godziny, spotkanie otwarcia już 14 czerwca. Zagrają gospodarz, czyli Rosja, i Arabia Saudyjska. Mistrza świata w piłce nożnej poznamy 15 lipca, czeka nas więc niemal okrągły miesiąc z piłką nożną, miejmy nadzieje, że na najwyższym światowym poziomie.

Mundial 2018: grupy

Polska trafiła do grupy H. W MŚ 2018 w Rosji zagra z Kolumbią, Japonią i Senegalem. Jak prezentują się pozostałe grupy Mistrzostw Świata w piłce nożnej?

MŚ 2018 w Rosji - grupy:

MŚ 2018 w piłce nożnej: terminarz grup - godziny meczów

Mundial 2018 - terminarz MŚ w Rosji:

  • MŚ 2018 w piłce nożnej - grupa A - terminarz meczów Mundial 2018

czwartek, 14 czerwca

Rosja – Arabia Saudyjska (Moskwa, godz. 17.00)

piątek, 15 czerwca

Egipt – Urugwaj (Jekaterynburg, 14.00)

wtorek, 19 czerwca

Rosja – Egipt (Sankt Petersburg, 20.00)

środa, 20 czerwca

Urugwaj – Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem, 17.00)

poniedziałek, 25 czerwca

Urugwaj – Rosja (Samara, 16.00)

Arabia Saudyjska – Egipt (Wołgograd, 16.00)

 

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – grupa B - terminarz meczów Mundial 2018

piątek, 15 czerwca

Maroko – Iran (Sankt Petersburg, 17.00)

Portugalia – Hiszpania (Soczi, 20.00)

środa, 20 czerwca

Portugalia – Maroko (Moskwa, 14.00)

Iran – Hiszpania (Kazań, 20.00)

poniedziałek, 25 czerwca

Hiszpania – Maroko (Kaliningrad, 20.00)

Iran – Portugalia (Sarańsk, 20.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – grupa C - terminarz meczów Mundial 2018

sobota, 16 czerwca

Francja – Australia (Kazań, 12.00)

Peru – Dania (Sarańsk, 18.00)

czwartek, 21 czerwca

Francja – Peru (Jekaterynburg, 14.00)

Dania – Australia (Samara, 17.00)

wtorek, 26 czerwca

Dania – Francja (Moskwa, 16.00)

Australia – Peru (Soczi, 16.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – grupa D - terminarz meczów Mundial 2018

sobota, 16 czerwca

Argenttna – Islandia (Moskwa, 15.00)

Chorwacja – Nigeria (Kaliningrad, 21.00)

czwartek, 21 czerwca

Argentyna – Chorwacja (Niżny Nowogród, 20.00)

piątek, 22 czerwca

Nigeria – Islandia (Wołgograd, 17.00)

wtorek, 26 czerwca

Islandia – Chorwacja (Rostów nad Donem, 20.00)

Nigeria – Argentyna (Sankt Petersburg, 20.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – grupa E - terminarz meczów Mundial 2018

niedziela 17 czerwca

Kostaryka – Serbia (Samara, 14.00)

Brazylia – Szwajcaria (Rostów nad Donem, 20.00)

piątek, 22 czerwca

Brazylia – Kostaryka (Sankt Petersburg, 14.00)

Serbia – Szwajcaria (Kaliningrad, 20.00)

środa, 27 czerwca

Serbia – Brazylia (Moskwa, 20.00)

Szwajcaria – Kostaryka (Niżny Nowogród, 20.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – grupa F - terminarz meczów Mundial 2018

niedziela, 17 czerwca

Niemcy – Meksyk (Moskwa, 17.00)

poniedziałek, 18 czerwca

Szwecja – Korea Płd. (Niżny Nowogród, 14.00)

sobota, 23 czerwca

Niemcy – Szwecja (Soczi, 17.00)

Korea Płd. – Meksyk (Rostów nad Donem, 20.00)

środa, 27 czerwca

Meksyk – Szwecja (Jekaterinburg, 16.00)

Korea Płd. – Niemcy (Kazań, 16.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – grupa G - terminarz meczów Mundial 2018

poniedziałek, 18 czerwca

Belgia – Panama (Soczi, 17.00)

Tunezja – Anglia (Wołgograd, 20.00)

sobota, 23 czerwca

Belgia – Tunezja (Moskwa, 14.00)

niedziela, 24 czerwca

Anglia – Panama (Niżny Nowogród, 14.00)

czwartek, 28 czerwca

Anglia – Belgia (Kaliningrad, 20.00)

Panama – Tunezja (Sarańsk, 20.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – grupa H - terminarz meczów Mundial 2018

wtorek, 19 czerwca

Kolumbia – Japonia (Sarańsk, 14.00)

Polska – Senegal (Moskwa, 17.00)

niedziela, 24 czerwca

Japonia – Senegal (Jekaterynburg, 17.00)

Polska – Kolumbia (Kazań, 20.00)

czwartek, 28 czerwca

Senegal – Kolumbia (Samara, 16.00)

Japonia – Polska (Wołgograd, 16.00)

MŚ 2018 w piłce nożej: terminarz - faza pucharowa

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – 1/8 finału - terminarz meczów Mundial 2018

sobota, 30 czerwca

1. w grupie C – 2. w grupie D (Kazań, 16.00)

1. w grupie A – 2. w grupie B (Soczi, 20.00)

niedziela, 1 lipca

1. w grupie B – 2. w grupie A (Moskwa, 16.00)

1. w grupie D – 2. w grupie C (Niżny Nowogród, 20.00)

poniedziałek, 2 lipca

1. w grupie E – 2. w grupie F (Samara, 16.00)

1. w grupie G – 2. w grupie H (Rostów nad Donem, 20.00)

wtorek, 3 lipca

1. w grupie F – 2. w grupie E (Sankt Petersburg, 16.00)

1. w grupie H – 2. w grupie G (Moskwa, 20.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – ćwierćfinały - terminarz meczów Mundial 2018

piątek, 6 lipca

I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, 16.00)

II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 (Kazań, 20.00)

sobota, 7 lipca

III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2 (Samara, 16.00)

IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2 (Soczi, 20.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – półfinały - terminarz meczów Mundial 2018

wtorek, 10 lipca

zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II (Sankt Petersburg, 20.00)

środa, 11 lipca

zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV (Moskwa, 20.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – mecz o 3. miejsce - terminarz meczów Mundial 2018

sobota, 14 lipca (Sankt Petersburg, 16.00)

  • MŚ 2018 w piłce nożnej – finał - terminarz meczów Mundial 2018

niedziela, 15 lipca (Moskwa, 17.00)