Czytasz: Marina Łuczenko urodziła! Na instagramie pokazała dziecko!

Marina Łuczenko urodziła! Na instagramie pokazała dziecko!

Wojciech Szczęsny został ojcem.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny rodzicami

Tą ciążą żyła cała Polska. Reprezentant Polski i uczestnik mundialu 2018 Wojciech Szczęsny i jego partnerka, piosenkarka Marina Łuczenko, zostali rodzicami. Zdjęcie dziecka pojawiło się w środę na instagramie wokalistki.

Marina Łuczenko urodziła chłopca

Dziecko Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego to chłopiec. Otrzymał imię Liam.

"Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!" - napisała na instagramie Marina Łuczenko.

Oto dziecko Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego:

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny mają chłopca!

Małżeństwo Szczęsnych bardzo długo ukrywało fakt o ciąży Mariny. Było wiele osób, które podejrzewały stan Mariny, jednak nikt nie miał co do tego dużej pewności. Dopiero w maju piłkarska para została zmuszona do przyznania się. Paparazzi zauważyli jej ciążowy brzuszek podczas zakupów – co więcej kupowała ona ubranka dla dzieci.

Kiedy już cała Polska dowiedziała się, że Marina Łuczenko jest w ciąży pojawiło się kolejne pytanie – chłopiec czy dziewczynka? Po udostępnieniu na swoim Instagramie zdjęcia z Dnia Matki, osoby ją obserwujące zaczęły twierdzić, że to na pewno będzie chłopczyk. Skąd takie podejrzenia? Marina na tym zdjęciu miała wiele elementów w kolorze niebieskim, które to właśnie rzekomo miały naprowadzić na płeć dziecka Mariny i Szczęsnego.

I, jak słuszenie podejrzewali internauci, to chłopiec. Pod postem Mariny Łuczenko na instagramie posypały się oczywiście gratulacje. My również gratulujemy!