Czytasz: Wręcz nauczycielowi piękną kartkę!

Wręcz nauczycielowi piękną kartkę!

Życzenia na Dzień Nauczyciela to najsympatyczniejszy prezent, jaki można sprawić nauczycielowi. A jeszcze lepiej, gdy wpiszemy je na piękną kartkę.

Dzień Nauczyciela już 14 października. W tym roku wypada w sobotę, warto więc przygotować się już wcześniej. Jak? Można np. ukochanemu nauczycielowi wręczyć kwiaty lub czekoladki. Jeszcze lepszym pomysłem może być wręczenie oryginalnej kartki dla nauczyciela z wpisanymi życzeniami. Taka laurka dla nauczyciela z pewnością wzruszy obdarowywanego. Jeśli chcecie dać nauczycielowi taką laurkę, mamy dobrą wiadomość. U nas znajdziecie wzory darmowych kartek na Dzień Nauczyciela. Idealnych do wydrukowania i wręczenia w tym szczególnym czasie.

Laurka dla nauczyciela: kartki na Dzień Nauczyciela 2018

Dzień Nauczyciela

W czasach obecnych nosi nazwę Dzień Edukacji Narodowej. Historia Dnia Nauczyciela ma swój początek w roku 1957. W Warszawie podczas światowych obrad nauczycieli ustalono, że 20 listopad będzie świętem wszystkich nauczycieli. W roku 1972 ustanowiono, że w rocznicę powołania KEN obchodzony będzie w Polsce Dzień Nauczyciela. Stan ten trwał przez jedną dekadę, w roku 1982 Dzień Nauczyciela zastąpiono Dniem Komisji Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej