Czytasz: Kup auto za 100 złotych!
Startują wyjątkowe targi motoryzacyjne. Wśród atrakcji m.in. niezwykła aukcja samochodów używanych!

W sobotę rozpoczynają się dwunaste targi Auto Moto Show. Wielkie święto dla miłośników motoryzacji. Na terenie hal Expo Silesia w Sosnowcu będzie można zasiąść za kierownicą najnowszych samochodów premierowych, ale i pojazdów zabytkowych. Ponadto w tym roku z imprezy będzie można wyjechać „nowym” wylicytowanym samochodem. Cena wywoławcza to 100 zł. Nie będzie to z pewnością Lexus LC 500 czy Audi Q5, jednak organizatorzy przekonują, że warto.


OPEL TIGRA


- Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy wyjątkową aukcję bez ceny minimalnej. Do wylicytowania są cztery samochody. Mają być dowodem na to, że zakup pojazdów używanych może dawać komfort porównywalny z kupieniem nowego samochodu z salonu. Kluczem jest gwarancja - mówi organizator Wojciech Majewski.

Pierwsza licytacja ma rozpocząć się w samo południe. Wśród samochodów wystawionych na aukcję znalazł się Opel Tigra z 2008 roku, Volkswagen Fox z 2005, Renault Clio z 2002 i Fiat Panda z 2004 roku. Wszystkie pojazdy objęte są roczną gwarancją.

- Czas obalić mit, że właściciel komisu to oszust, który ukrywa wady samochodu. Nie każdego stać na nowy pojazd. Zakup używanego samochodu nie musi się wiązać się z kosztownymi wizytami u mechanika - mówi Rafał Pietrzak, prezes VIP Gwarant.


VW FOX

Gwarancja obejmuje uszkodzenie silnika, pękniętą uszczelkę pod głowicą, panewkę, skrzynię biegów, koło dwumasowe, amortyzator, układ hamulcowy… Jak zapewnia Rafał Pietrzak wszystkie te części, które spędzają sen z powiek wszystkim, którzy rozważają zakup samochodu używanego.

Wśród kupujących dodatkowo rozlosowana zostanie nagroda w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień. Targom towarzyszy także zlot tuningowy, strefa samochodów zabytkowych, strefa tuningu i driftu, parada motocyklistów, premiery samochodów luksusowych.

RENAULT CLIO

Czytaj więcej

 

Komentarze
To cię zainteresuje
News, Polityka
około 1 godziny temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
2 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
2 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
3 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
4 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...

News
6 godzin temu Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w samochodzie

Dzisiaj (15 grudnia) w wybranych stacjach, kierowcy za darmo mogą skontrolować i ustawić światła w samochodzie.