Czytasz: Kup auto za 100 złotych!
Startują wyjątkowe targi motoryzacyjne. Wśród atrakcji m.in. niezwykła aukcja samochodów używanych!

W sobotę rozpoczynają się dwunaste targi Auto Moto Show. Wielkie święto dla miłośników motoryzacji. Na terenie hal Expo Silesia w Sosnowcu będzie można zasiąść za kierownicą najnowszych samochodów premierowych, ale i pojazdów zabytkowych. Ponadto w tym roku z imprezy będzie można wyjechać „nowym” wylicytowanym samochodem. Cena wywoławcza to 100 zł. Nie będzie to z pewnością Lexus LC 500 czy Audi Q5, jednak organizatorzy przekonują, że warto.


OPEL TIGRA


- Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy wyjątkową aukcję bez ceny minimalnej. Do wylicytowania są cztery samochody. Mają być dowodem na to, że zakup pojazdów używanych może dawać komfort porównywalny z kupieniem nowego samochodu z salonu. Kluczem jest gwarancja - mówi organizator Wojciech Majewski.

Pierwsza licytacja ma rozpocząć się w samo południe. Wśród samochodów wystawionych na aukcję znalazł się Opel Tigra z 2008 roku, Volkswagen Fox z 2005, Renault Clio z 2002 i Fiat Panda z 2004 roku. Wszystkie pojazdy objęte są roczną gwarancją.

- Czas obalić mit, że właściciel komisu to oszust, który ukrywa wady samochodu. Nie każdego stać na nowy pojazd. Zakup używanego samochodu nie musi się wiązać się z kosztownymi wizytami u mechanika - mówi Rafał Pietrzak, prezes VIP Gwarant.


VW FOX

Gwarancja obejmuje uszkodzenie silnika, pękniętą uszczelkę pod głowicą, panewkę, skrzynię biegów, koło dwumasowe, amortyzator, układ hamulcowy… Jak zapewnia Rafał Pietrzak wszystkie te części, które spędzają sen z powiek wszystkim, którzy rozważają zakup samochodu używanego.

Wśród kupujących dodatkowo rozlosowana zostanie nagroda w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień. Targom towarzyszy także zlot tuningowy, strefa samochodów zabytkowych, strefa tuningu i driftu, parada motocyklistów, premiery samochodów luksusowych.

RENAULT CLIO

Czytaj więcej