Czytasz: "Kevin sam w domu" powraca! Macaulay Culkin znów w roli Kevina McCallistera, po 28 latach [KEVIN SAM W DOMU 2018]

"Kevin sam w domu" powraca! Macaulay Culkin znów w roli Kevina McCallistera, po 28 latach [KEVIN SAM W DOMU 2018]

Kevin sam w domu powraca po 28 latach! Teraz jego samotne święta wyglądają jednak zupełnie inaczej. Zobaczcie jak Kevin sam w domu radzi sobie teraz!

Kevin sam w domu powraca

Śmiało można przyznać, że "Kevin sam w domu" to już produkcja kultowa! Wielu z nas nie wyobraża sobie świąt bez obejrzenia tego filmu w telewizji. Warto przypomnieć jak osiem lat temu internauci... zorganizowali protest, po tym jak w programie telewizyjnym nie znaleźli "Kevina samego w domu". W wyniku sprzeciwu fanów filmu "Kevin sam w domu", Polsat zmodyfikował swój program i…uratował święta wielu ludzi!

Kevin Sam w domu wraca po 28 latach

W środę w sieci pojawiła się reklama Google, która nawiązuje do popularnej produkcji. Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina McCallistera, odtwarzając kultowe sceny z filmu "Kevin sam w domu". Reklamę obejrzało już ponad 6 milionów ludzi! Zobaczcie, jak Kevin radzi sobie sam w domu podczas świąt 28 lat później.

 Kevin sam w domu 2018 Polsat: Kiedy poleci Kevin sam w domu w TV?

Zgodnie z tradycją, "Kevin sam w domu" pojawi się w Waszych domach i w tym roku! Kevin sam w domu zostanie wyemitowany w Polsacie w Wigilię oraz w pierwszy dzień świąt. W Wigilię Kevin sam w domu w Polsacie pojawi się o godzinie 20:05, zaś w pierwszy dzień świąt o godzinie 16:25.