Czytasz: Już jest! Nowy katalog IKEA
Miłośnicy marki czekają na niego od miesięcy. Dziś pojawi się katalog, dzięki któremu poznamy nowości jakie przygotowała dla nas Ikea.

O nowej kolekcji szwedzkiego przedsiębiorstwa jest głośno i bez katalogu. Do dobrze znanych minimalistycznych, jasnych i użytecznych rozwiązań, do jakich przyzwyczailiśmy się przez lata, dołączą w tym roku całkiem nowe wzory. Kwiaty, tropikalne rośliny, egzotyczne ptaki. Przeglądając nowy katalog Ikea 2018 można odnieść wrażenie, że wchodzi się w głąb puszczy amazońskiej. Dominują mocne i ciemne kolory, granat, burgund, róż, oberżyna i butelkowa zieleń. Są też pudrowe róże, welurowe tkaniny i dużo złotych dodatków. Jest elegancko i artystycznie. Na ozdobach dominują wzory i wielobarwne elementy. Mroczna, ciemna i tajemnicza ta nowa kolekcja.

Zrób miejsce na życie

„Make room for life” to hasło najnowszej kolekcji szwedzkiego przedsiębiorstwa. Oznacza „zrób miejsce na życie” i pełne będzie sprytnych rozwiązań, które pomogą znaleźć więcej miejsca i przestrzeni w domu. Ikea zachęca, aby znaleźć miejsce dla rzeczy, które się kocha i skupić się na tym czego się potrzebuje.

Sprytne, ale i zaskakujące rozwiązania, nowe wzory, kolory i motywy przestaną być dla nas tajemnicą.

- Jeśli chodzi o produkty z nowego katalogu, część z nich jest już dostępna w sprzedaży, a kolejne będą się pojawiać sukcesywnie w ciągu roku – mówi Marta Grabowska z agencji marketingowej Garden of Words.

Katalog Ikea to kilkaset stron podzielonych tematycznie na przedmioty do sypialni, kuchni salonu, pokoju dziecięcego, łazienki, przedpokoju i ogrodu. Nie brakuje też tak niezbędnych rzeczy jak tekstylia, przybory kuchenne, sztućce, garnki, talerze. Znajdziemy w nim gotowe aranżacje całych pomieszczeń, ale też pojedyncze produkty.

W sklepie, skrzynce pocztowej i on-line

Już od dziś będzie można poczytać o nowościach z nowego katalogu. Ten będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Ikea i dystrybuowany w bliskiej okolicy sklepu. Wszyscy, których chcieliby odebrać katalog, a ich miejsce zamieszkania znajduje się poza obszarem dystrybucji, mogą skontaktować się z Domolinią: 22 275 00 00 lub poprzez e-mail: info.ikea.pl@ikea.com. Katalog jest też dostępny w wersji on-line.

Czytaj więcej