Czytasz: Justyna Żyła pierze brudy. O co chodzi tym razem?

Justyna Żyła pierze brudy. O co chodzi tym razem?

Justyna Żyła od kilkunastu tygodni budzi ogromne zainteresowanie w mediach. Była żona polskiego skoczka postanowiła wykorzystać swoje 5 minut i pierze brudy, po raz kolejny.

JUSTYNA ŻYŁA. PIERZEMY BRUDY DO CZYSTA!

Justyna Żyła ogromną popularność zyskała po tym, gdy w mediach zaczęła rozliczać swoje małżeństwo ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Tysiące Polaków dowiedziały się wtedy o problemach byłej już pary, o zdradach sportowca. Teraz, Justyna Żyła postanowiła ,,wyprać brud” po raz kolejny. Tym razem zobaczymy ją na ekranach naszych telewizorów w nowym programie „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”. Jedno z haseł reklamujących produkcję brzmi: ,,Lepiej walnąć prawdę między oczy niż męczyć się, żyjąc w żalu i niszczącym nas kłamstwie”.

Nowy program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”. Premiera 18 grudnia

Program Justyny Żyły ma pomagać w rozwiązywaniu „głęboko chowanych urazów”, w naprawianiu relacji z bliskimi. Twórcy produkcji piszą o niej w następujący sposób:

Bohaterowie programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” doszli w swoim życiu do ściany. Relacje z partnerami, małżonkami, rodziną, przyjaciółmi czy sąsiadami, stawały się nie do wytrzymania. Jednak żadne z nich nie zdobyło się dotychczas na konfrontację. To zderzenie nastąpi właśnie w programie Justyny. Wóz albo przewóz. Bohaterowie wyjaśniają sobie ciążące im sprawy, problemy, sytuacje. Ta potrzeba jest tak silna, że nie obchodzi ich już co ludzie powiedzą. Najważniejsze jest to, że gdy dzieje się źle, trzeba reagować i działać. Trzeba mieć odwagę, by o tym mówić głośno. I trzeba wierzyć, że prawda zawsze wygrywa. Otwarta i szczera rozmowa to właśnie zasada tego programu.

Jak podreślają producenci programu „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, temat jest dla prowadzącej bliski, bo sama w ostatnim czasie przeszła kryzys w swoim życiu:

Jej małżeństwo rozpadło się na oczach milionów Polaków. Początkowo nie miała wpływu na to, że cały kraj śledzi jej prywatne dramaty. To nie była jej decyzja. Ponieważ związana była z osobą publiczną, powszechnie cenioną i lubianą, stawiało ją to w dość niekomfortowej sytuacji. Jednak bez względu na konsekwencje, miała odwagę powiedzieć głośno prawdę o tym co wydarzyło się w jej małżeństwie. W jej żyłach płynie góralska krew, więc poszła na żywioł.

Premiera programu 18 grudnia o godzinie 22:00 w Active Family. Kanał jest dostępny na platformie NC+ oraz w sieciach kablowych, m.in. Toya, Netia, Orange, Inea, Jambox.