Czytasz: Ich praca zmienia nasz region

Ich praca zmienia nasz region

Kto w tym roku dostanie nagrodę „Antracytu Biznesu”?

"Antracyty Biznesu" to gala rozdania nagród Studenckiego Forum podczas XXII Letniej Gali BCC - Pikniku w Promnicach. Poprzez "Antracyt" Studenckie Forum pragnie nawiązać do tradycji Śląska i wyróżnić osoby, których praca miała pozytywny wpływ na wizerunek aglomeracji Śląska. Nagrodzone osoby są też godnym przykładem dla młodych ludzi. 

Tegoroczna edycja będzie już III galą Studenckiego Forum.

W tym roku nagrody przydzielane zostaną w 5 kategoriach: Przyjaciel Studenckiego Forum, Prelegent Roku, Start-up Roku, Organizacja wspierająca przedsiębiorczość. Będzie też Nagroda Specjalna.

Jak mówią organizatorzy: „To właśnie do tych młodych ludzi należy przyszłość. Są niczym antracyt, a za chwilę staną się prawdziwymi diamentami. Chcemy docenić tych, którzy działają dla nas, młodych, którzy wspierają nasze pierwsze kroki w biznesie. Zarówno fizycznie jak i mentalnie”. Nagrody wykonała pracownia bro.Kat z Katowic, która zasłynęła produkcją biżuterii z węgla.

W najbliższą niedzielę w ogrodach zameczku w Promnicach pojawi się kwiat śląskiego biznesu. Doroczna Śląska Gala BCC tym razem odbędzie się 11 czerwca.

Śląska Gala BCC jest największym tego typu przedsięwzięciem regionalnym. Gromadzi środowiska intelektualne, finansowe i polityczne naszego regionu. To nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma nawiązania współpracy między jej uczestnikami oraz forum wymiany poglądów.

Czytaj więcej