Czytasz: Halloween: upiorne atrakcje na Śląsku!

Halloween: upiorne atrakcje na Śląsku!

Zabawy halloweenowe są organizowane na całym Śląsku. Przedstawiamy najciekawsze propozycje, oczywiście z przymrużeniem oka, bo liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Gdzie warto się wybrać w najmroczniejszy wieczór roku?

Halloween 2017 - imprezy w woj. śląskim - 28 października
Halloween w stylu American Horror Story w Cafe Europa w Katowicach
- coś dla prawdziwych fanów kultowego serialu. Na miejscu czekać będą drinki, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz muzyka, która przeniesie nas w mroczny świat serialu. Zabawa kostiumowa!

halloween.2017
halloween.2017

 

Halloween 2017 - imprezy w woj. śląskim - 31 października
JUMPCITY
 - skoczna halloweenowa zabawa w Parku Trampolin w Katowicach. To propozycja dla tych, którzy chcą wypoczywać aktywnie. Duża dawka dobrej zabawy z wyścigami w basenie z gąbkami czy torem przeszkód. 2 godziny skakania, a dla tych, którzy przebiorą się w upiorne stroje rabat -50% na kolejną wizytę!

 

Halloween 2017 - imprezy w woj. śląskim - 31 października
Halloween w Domu Alchemika w Gliwicach 
- najmroczniejszy wieczór roku będzie niezapomniany. Świetna muzyka, kostiumy i konkurs, w którym można wygrać pieniądze do wykorzystania w barze!

 

Halloween 2017 - imprezy w woj. śląskim - 31 października
Straaaszna impreza w księgarni!
Klubokawiarnia Księgarnia w Sosnowcu organizuje imprezę w stylu Halloween, gdzie posmakujemy krwistych drinków, a na parkiecie będziemy tańczyć do muzyki DJ'a Simple.

halloween.2017sosnowiec
halloween.2017sosnowiec

 

Halloween 2017 - imprezy w woj. śląskim - 31 października
Horror Party - Apokalipsa Zombie w kopalni Guido!
Najstraszniejsze stwory, które możemy spotkać tylko jednego wieczoru w ciągu roku zamknięte w kopalni. 320 metrów pod ziemią odbędzie się prawdziwa uczta dla zombie - krwawe drinki i piekielne dania!

 

W naszym województwie na pewno nie zabraknie pomysłów na to, jak spędzić halloweenowy wieczór. Mnóstwo atrakcji niezależnie od tego, jak lubisz spędzać wolny czas. Każdy znajdzie coś dla siebie. Życzymy udanej, mrocznej zabawy!

Czytaj więcej