Czytasz: Mistrz rekrutacji- firma z Gliwic

Mistrz rekrutacji- firma z Gliwic

Co łączy Rembrandta, inżynierów i Gliwice? Firma Future Processing, która została doceniona za oryginalną rekrutację do projektu medycznego.

W nagrodzonym filmie spółka prezentuje projekt badawczo-rozwojowy realizowany wspólnie z Centrum Onkologii – Instytutem im. M. Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach. Za najlepsze wideo wizerunkowo-rekrutacyjne, komisja konkursu EBKreator uznała zgłoszenie firmy Future Processing i film „Better Future - Medical Imaging Project”.

Doceniamy kreatywność godną Rembrandta! Rozpoznawalny, zapadający w pamięć motyw, humor i opowiedziana historia sprawiła, że w tej kategorii nie mogło być innego zwycięzcy – uzasadniono werdykt.

Celem filmu było znalezienie inżynierów do projektu, który zostanie wdrożony w codziennej praktyce klinicznej dla poprawienia skuteczności diagnozy i leczenia pacjentów z chorobami nowotworowymi.

Film „Better Future - Medical Imaging Project”

- Punktem wyjścia dla twórców filmu było zadanie sobie pytania: co by było gdyby czegoś nie wynaleziono? Co może się jeszcze wydarzyć w przyszłości? Są w historii chwile przełomowe, gdy wynalazek pchał ludzkość na nowe tory. Uczestniczyliśmy w takich przełomowych momentach. I obecnie stoimy przed kolejnymi - tu i teraz mamy szansę wpłynąć na bieg wydarzeń i lepszą przyszłość, dzięki wiedzy naszych inżynierów  – powiedziała odbierając nagrodę Patrycja Dobrowolska, marketing manager FP.

Future Processing z Gliwic

TO OPROGRAMOWANIE POMOŻE DIAGNOSTYCE

Projekt pod nazwą: Enhancing the diagnostic efficiency of dynamic Contrast-enhanced imaging in personalised Oncology by extracting New and Improved Biomarkers (ECONIB) polega na analizie badań obrazowych pacjentów. Lekarz dzięki oprogramowaniu będzie mógł uprościć proces analizy setki obrazów RTG lub pochodzących z rezonansu magnetycznego.

- To narzędzie pomoże mu porównać wszystkie zmiany i dać dużo więcej jakościowych informacji, które mogą wpłynąć na proces leczenia. Ten projekt może mieć realny wpływ na zdrowie pacjentów i jakość leczenia - przekonuje Jarosław Kacprzak, PR manager Future Processing.

***

Nagrodzony film jest częścią kampanii Better Future, która pokazuje możliwości rozwoju w Future Processing w obszarach związanych tworzeniem oprogramowania ze zdrowiem, nieruchomościami, planetą oraz miastem. Wyróżnienie zostało wręczone w czasie gali, organizowanego przez serwis rekrutacyjny GoldenLine.

Czytaj więcej