Czytasz: Za-trump-owani. Zmieniliśmy polskich polityków w Trumpa

Za-trump-owani. Zmieniliśmy polskich polityków w Trumpa

Wizyta amerykańskiego prezydenta w Polsce już za tydzień. Jak wyglądaliby rodzimi politycy gdyby upodobnić ich do lidera wolnego świata?

Trwają intensywne przygotowania do wizyty prezydenta USA w Polsce. Donald Trump przyjedzie na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy. W Warszawie będzie przebywał od 5 lipca wieczorem do 6 lipca.

Jaki jest styl Donalda Trumpa?

Zdaniem amerykańskiego magazynu GQ, to co wizualnie wyróżnia Donalda Trumpa, to dziwaczna fryzura, ogromny i źle zawiązany krawat. Do tego niedopasowana obwisła marynarka, za duże workowate marszczące się spodnie, nierówne, zbyt długie rękawy koszuli i nadmiar samoopalacza. Australijski Sydney Morning Herald podkreśla, że węzeł w noszonych przez lidera USA krawatów jest zbyt mały, a sam krawat za długi. Powinien kończyć się na wysokości paska.

cechy charakterystyczne stylu Donalda Trumpa
źródło: YouTube/ GQ

Od-trump-owany

W oparciu o analizę stylu amerykańskiego przywódcy powstał alternatywny „od-trump-owany” Donald Trump.

Alternatywny Donald Trump
źródło: YouTube/ GQ

Za-trump-owani

Charakterystyczne cechy amerykańskiego lidera grafik Silesion.pl naniósł na zdjęcia rodzimych polityków, żeby upodobnić ich do prezydentna Trumpa.

Andrzej Duda

Jedyną osobą, która realnie będzie miała okazję porozmawiać z prezydentem USA jest, często odwiedzający województwo śląskie, prezydent RP Andrzej Duda. Zobaczcie go w bardziej "światowym" wydaniu:

Wojewoda Jarosław Wieczorek

Nienaganny styl wojewody wymagał sporych zmian, ale udało nam się zbliżyć go do amerykańskiego ideału.

Marszałek Wojciech Saługa

Największe szanse na upodobnienie się do amerykańskiego prezydenta ma marszałek Wojciech Saługa. Pod warunkiem, że znajdzie fryzjera, który wykorzysta potencjał marszałka. 

Prezydent Marcin Krupa

Największym wyzwaniem była przemiana prezydenta Katowic. Zadanie niemal niemożliwe, ale przypominamy, że Marcin Krupa już raz znacząco zmienił swój wizerunek...

Marcin Krupa w 2011 roku.
Marcin Krupa w 2011 roku

Czytaj więcej