Czytasz: Dni Kariery 2018 - wykorzystaj swoją szansę!

Dni Kariery 2018 - wykorzystaj swoją szansę!

Są to najdłużej funkcjonujące w Polsce targi pracy, praktyk i staży.

Już 26 marca, w katowickim hotelu Angelo odbędzie się 25 edycja targów pracy – Dni Kariery 2018. Targi kierowane są głównie do studentów i absolwentów śląskich uczelni wyższych. Wydarzenie powstało z inicjatywy międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC, która od ponad 45 lat zrzesza studentów z całej Polski.

Celem Dni Kariery jest łączenie świata biznesu ze środowiskiem studenckim. Wymiana doświadczeń i talentów to klucz do rozwoju ich potencjału, a także istotny element silnej gospodarki. Są to najdłużej funkcjonujące w Polsce targi pracy, praktyk i staży.


Jak mówią o sobie organizatorzy: Jesteśmy studentami i jak nikt inny znamy potrzeby swoich rówieśników. Wiedząc, co jest dla nich ważne, potrafimy skutecznie do nich dotrzeć. Podczas dnia targowego na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi Strefa Doradztwa Zawodowego, gdzie studenci mogą zaczerpnąć porad specjalistów na temat rozwoju swojej ścieżki kariery oraz przygotowania się do procesu rekrutacyjnego.

Na mapie targowej znajdą się takie punkty doradcze, jak: CV point, doradcy kariery, testy kompetencji czy testy językowe.


Zadaniem Dni Kariery jest dotarcie do potrzeb studentów różnych uczelni, kierunków czy specjalizacji. Dlatego, 26 marca w hotelu Angelo, na odwiedzających czekać będzie szerokie spectrum potencjalnych pracodawców z dziedzin zarządzania, usług, handlu, produkcji, czy też nowych technologii.

Czytaj więcej