Czytasz: „Diagnoza” na finiszu. Co się wydarzy w przedostatnim odcinku?

„Diagnoza” na finiszu. Co się wydarzy w przedostatnim odcinku?

Przed nami przedostatni odcinek serialu „Diagnoza”. Czy Anna odzyska pamięć i odkryje tajemnice Artmana?

Za nami 11 odcinków „Diagnozy”, serialu emitowanego w stacji TVN. We wtorek, 21 listopada, tradycyjnie o godz. 21:30, poznamy dalsze losy Anny, Michała i Artmana.

Wiśniewski nieprzytomny, Marta przed trudną decyzją

Anna (Maja Ostaszewska) i Michał (Maciej Zakościelny) odwiedzają radiologa z Gdańska, ale mężczyzna nie chce z nimi rozmawiać. Artman (Adam Woronowicz) uznał, że Wiśniewski (Mariusz Drężek) może ich wydać. Kiedy zastaje go pijanego, podaje mu leki, których nie można łączyć z alkoholem. W 12. odcinku "Diagnozy" Anna zaczynie domyślać się, dlaczego Artman regularnie płaci Wiśniewskiemu. Postanowi jeszcze raz porozmawiać z radiologiem, dlatego razem z Michałem pojedzie na Pomorze. Tam, w mieszkaniu Wiśniewskiego, znajdą go nieprzytomnego z pustą fiolką po lekach i butelką alkoholu. Wezwą pogotowie. Wrócą na Śląsk, kiedy w szpitalu okaże się, że stan radiologa jest stabilny.

Marta Artman (Magdalena Popławska) będzie musiała podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - zostać z Artmanem dla dobra rodziny czy od niego odejść. Zadzwoni do Anny prosząc o spotkanie.

Będzie drugi sezon "Diagnozy"

Pierwszy sezon popularnego serialu zakończy się 28 listopada. Dla wszystkich fanów „Diagnozy” mamy dobrą wiadomość. To już pewne. „Diagnoza” nie ograniczy się do 13 odcinków. Medyczno-kryminalna historia będzie kontynuowana. Rybnik prowadzi wstępne rozmowy ze stacją.

Już wiosną 2018 roku zobaczymy nowe przygody Anny Leśniewskiej.

Stacja TVN potwierdziła produkcję kolejnych epizodów „Diagnozy”. Drugi sezon serialu koncentrować się będzie ponownie na Annie Leśniewskiej. Wiadomo, że powróci cała obsada z Janem Artmanem na czele. 

Rybnik się promuje

Serial zgromadził przed telewizorami średnio 1,97 mln widzów. Stacja TVN w czasie jego emisji była liderem w rynku. „Diagnoza” to nie tylko historia Anny Nowak, to również Rybnik, który widzowie poznają wraz z kolejnymi odcinkami. Na ekranie gościła już rybnicka podstawówka, park sensoryczny, bazylika, kawiarenka oraz familoki i Chwałowice.

Serial to sposób na promocję miasta. Miasto zapłaciło stacji TVN za realizację serialu w Rybniku 370 tys. złotych.

Magistrat chciał, aby Rybnik zaistniał w świadomości mieszkańców kraju. Chodziło o to, by wszyscy dowiedzieli się, że takie miasto istnieje. Jak się okazuje, plan przynosi zamierzony efekt.

Czytaj więcej