Czytasz: Arnold Schwarzenegger przyjedzie do Katowic!

Arnold Schwarzenegger przyjedzie do Katowic!

Gwiazdor będzie gościem II edycji targów Fit Life Expo.

W pierwszy weekend października (6-7.10) oczy osób zainteresowanych tematyką sportu i zdrowego trybu życia oraz świadomego żywienia skierowane będą na Katowice. Tutaj, już po raz drugi, odbędzie się Fit Life Expo, czyli targi połączone z festiwalem sportowym, który podczas zeszłorocznej, premierowej edycji przyciągnął do Międzynarodowego Centrum Kongresowego ponad 15 tysięcy odwiedzających.

Tegoroczna edycja to jeszcze więcej atrakcji, zawodów i innowacji. Co istotne –zasięg imprezy powiększa się o Spodek. Przed rokiem na Fit Life Expo pojawiły się międzynarodowe gwiazdy takie jak: Simeon Panda Chul Soon, czy Margret Gnaar. Po raz pierwszy w Polsce zostały przeprowadzone prestiżowe zawody kulturystyczne z cyklu IFBB Diamond Cup, a także rywalizacja najsilniejszych ludzi na świecie pod szyldem Arnold Pro Strongman World Series. Do tego odwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w targach sportowych, gdzie szeroka gama wystawców prezentowała produkty z branż: fitness, wellness i wielu innych. Od odzieży i sprzętu sportowego, przez usługi treningowo – zdrowotne, aż do odżywek i suplementów. W tym roku liczba atrakcji będzie jeszcze większa.

Gwiazdą, która pojawi się w Katowicach w związku z imprezą będzie Arnold Schwarzenegger, czyli austriacko-amerykański aktor, kulturysta i polityk, gubernator stanu Kalifornia w latach 2003-2011. Na swoim koncie ma udział w takich filmach jak „Conan Barbarzyńca”, „Czerwona gorączka”, „Gliniarz w przedszkolu”, a przede wszystkim „Terminator”.

Blessing Awodibu nazywany jest najlepszym youtuberem wśród kulturystów. Popularność Boogiemana bije kolejne rekordy, a zwycięzca Arnold Classic, a także IFBB World Champion wciąż doskonali swoją niesamowitą formę. Górnośląscy kibice bodybouldingu będą mieli okazję zobaczyć go na żywo, właśnie podczas Fit Life Expo.

Szczegóły dotyczące tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej.

Czytaj więcej