Czytasz: Arkadiusz Milik po kolejnej operacji kolana (AKTUALIZACJA)

Arkadiusz Milik po kolejnej operacji kolana (AKTUALIZACJA)

W poniedziałek przeszedł kolejną operację.

W poniedziałek zapadła decyzja o kolejnej operacji Arkadiusza Milika. Piłkarz przeszedł konsultacje we włoskiej klinice. Konsultował go doktor Pier Paolo Mariani, jeden z najbardziej szanowanych włoskich specjalistów w zakresie ortopedii i traumatologii.

Operację więzadeł krzyżowych Milik przeszedł w klinice Villa Stuart. Zabieg zaplanowany na godz. 11:30 trwał ok. godziny - poinformowało Napoli. Po operacji Arkadiusz Milik będzie musiał pauzować minimum cztery miesiące.

Arkadiusz Milik to piłkarz pochodzący z Tychów grający na pozycji napastnika. We włoskim klubie Napoli doznał w sobotę kolejnej kontuzji kolana. Tym razem prawego. Do wypadku doszło w doliczonym czasie gry meczu 6. kolejki Serie A ze SPAL 1907. Piłkarz nie był w stanie dokończyć spotkania, ale boisko opuścił o własnych siłach.

Milik w doliczonym czasie gry, źle postawił nogę i doznał kontuzji, lekarze po pierwszych oględzinach uspokajali jednak, że nie doszło do poważniejszych uszkodzeń.

To nie pierwsza kontuzja Milika

Przypomnijmy: w ubiegłym roku piłkarz operowane miał lewe kolano. Nową kontuzję Milika skonsultować ma dziś w klinice Villa Stuart doktor Piera Paolo Marianiego. To jeden z najbardziej szanowanych włoskich specjalistów w zakresie ortopedii i traumatologii. W ubiegłym roku ten sam lekarz przeprowadził operację lewego kolana Milika.

Włoski klub piłkarza poinformował, że i tym razem istnieje możliwość wyleczenia kontuzji poprzez rozwiązania chirurgiczne.

Po pierwszej kontuzji kolana: Co z więzadłem Arka Milika? Ocenia ortopeda z Sosnowca [VIDEO]

Czytaj więcej