Silesion.PL

serwis informacyjny

“Zakładamy się o wszystko” czyli My BET w BETFAN

Słyszeliście już o My BET. Minęło trochę czasu odkąd legalny polski bukmacher BETFAN uruchomił zakładkę My BET. Jeśli jeszcze nie spotkaliście się z tą nazwą, to pokrótce wyjaśnimy Wam o co w niej chodzi. Generalnie, jeśli któryś z typerów ma fantazję, żeby zawrzeć zakład, a nie widzi go w ofercie BETFAN, to może zaproponować go bukmacherowi, a analitycy Betfana po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wystawią go na stronie.

My BET działa jak należy

Cieszy nas jaką popularnością cieszy się ta zakładka. Fantazja bukmacherskich graczy nie ma limitu o czym mogą świadczyć niektóre propozycje. Oczywiście, w propozycjach, które wystawiamy, znajdują się również zakłady typowo sportowe, ale też spośród nich wyłowiliśmy parę perełek, które dodano do oferty bukmachera BETFAN.

Piłka nożna dla każdego

Ostatnimi czasy media na całym świecie rozpisywały się nad sytuacją Leo Messiego w Barcelonie lub ‘naszego’ Roberta Lewandowskiego w plebiscycie magazynu France Football. To nie umknęło uwadze typerów, którzy w zakładce My BET zaproponowali bukmacherskim analitykom wystawienie zakładów, gdzie przejdzie Messi i czy kapitan reprezentacji Polski zdobędzie Złotą Piłkę. Z tego co zauważyliśmy to obstawiających zakłady wzajemne również interesuje wielka piłka, ale i ta lokalna, stąd takie propozycje zakładów jak to, czy Marcin Wasilewski zagra w Wieczystej?

Typerzy zaangażowani społecznie

Gracze mają szeroki wachlarz zainteresowań dlatego też zaproponowano analitykom BETFAN wystawienie zakładu na kurs Bitcoina. Polska polityka również jest w ich w orbicie zainteresowań. Oto niektóre z przykładów jakie zaproponowano, a bukmacher ten później je umieścił w ofercie:

  • – Kto będzie następnym przewodniczącym SLD?
  • – Kiedy odbędzie się I tura wyborów?
  • – Czy Kukiz lub Giertych dołączą do Szymona Hołowni?
  • – Czy partia Razem utworzy koło poselskie i czy zarząd pozostanie niezmieniony w tejże formacji?
  • – Czy któryś z ministrów złoży dymisję do końca roku?

Oczywiście, polityka nie dotyczy tylko naszego kraju, stąd też takie zakłady jak np. to czy Donald Trump ułaskawi Snowdena lub czy w Nowej Kaledonii dojdzie do referendum ws. ich niepodległości.

Tematy społeczne też nie są obce obstawiajacym w Betfan. Kiedy na Podlasiu przedwcześnie wyciekły  testy maturalne w zakładce My BET bukmacher dostał propozycję zakładu na to, czy matury w tamtym regionie zostaną powtórzone. A jak już jesteśmy przy tematach społecznych to też żywo typerów interesowało czy w najnowszych wydaniach Wiadomości będzie poruszany dany temat. Wszystkie te propozycje nasi analitycy rozpatrywali pozytywnie.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Chcesz nutki emocji oglądając zwykły program w TV? Zaproponuj nam taki zakład! Jeden z Graczy koniecznie chciał ofertę na program „Hotel Paradise” – bardzo proszę, już jest! To samo tyczy się serialów lub programów na youtube, o czym mogą świadczyć pozytywnie rozpatrzone propozycje na zakłady dotyczące kanału Roberta Makłowicza lub serialu „Dom z Papieru”.

A jak macie dość telewizji to zawsze możecie zaproponować zakład na to co będzie w najbliższym wydaniu gazetki Biedronki tak jak uczynił to jeden z graczy Betfana. Tak samo dużą popularnością cieszyły się propozycje zakładów na następny post gwiazd Instagramu. Ba, analitycy Betfana na prośbę graczy wystawili zakład na to, czy polska płyta hiphopowa osiągnie status platynowej.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024