Silesion.PL

serwis informacyjny

US Open – BETFAN nagradza za aktywność

Wraca tenis w wielkim wydaniu! Legalny polski bukmacher BETFAN dobrze wie, że zakłady na US Open będą cieszyć się dużym zainteresowaniem, więc…będzie nagradzać za aktywność!

ZASADY SĄ PROSTE

  1. Graj codziennie od 31.08 do 13.09 włącznie zakłady na turniej US Open za co najmniej 14 zł z minimalnym kursem zdarzenia równym 1.4
  2. Nie opuściłeś żadnego dnia? Dostajesz od Betfana bonus o równowartości 200 zł!
  3. Opuściłeś jeden dzień? Dostajesz od tego bukmachera bonus o równowartości 100 zł.
  4. Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy 4-krotnie obrócić bonusem, stawiając kupony AKO z minimalnym kursem 2.5.
  5. Przy przenoszeniu środków wygrane mnożymy x10!

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024