Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakłady wzajemne Superbet to jeden z największych rumuńskich bukmacherów, posiadający kilkaset punktów stacjonarnych rozlokowanych na terenie całej Rumunii. Spółka zarejestrowana jest na Malcie i od 2008 roku świadczy swoje usługi typerom. W ciągu ponad 10 lat działalności bukmacher wyrobił sobie pozycję i renomę. Nic więc dziwnego, że spółka zdecydowała się rozszerzyć swoja działalność.

 

SuperBet w Polsce

Jako pierwsze miejsce ekspansji, SuperBet wybrał Polskę. Bukmacher wszedł na nasz rynek końcem 2017 roku, czyli kilka miesięcy po wprowadzeniu w naszym kraju ustawy hazardowej, która ułatwiła mniejszym firmom rozwijanie swoich usług w naszym kraju.

Dziwić może strategia bukmachera, która opiera się na budowaniu sieci punktów naziemnych. Wza dobie Internetu mało która spółka decyduje się na takie rozwiązanie. Większość startujących firm otwiera się tylko w sieci, całkowicie ignorując zakładanie lokali stacjonarnych. Superbet w ciągu roku otworzył ponad 100 punktów naziemnych, które w niczym nie przypominają małych budek innych bukmacherów. O nie, są to lokale z prawdziwego zdarzenia – duże, dobrze wyposażone, z bardzo sympatyczną i pomocną obsługą. Od samego początku widać było, że SuperBet chce pokazać się z jak najbardziej profesjonalnej strony. Czy mu to wyszło?

Ostatni news na stronie internetowej SuperBet wskazuje, że efekt przeszedł oczekiwania. Już niedługo będziemy mieli kolejnego bukmachera dostępnego online. Tak jest, to nie żart. Jeszcze do niedawna witryna bukmachera służyła tylko do przeglądania oferty, teraz jest ona zablokowana, a w samym centrum widnieje napis, że trwają prace modernizacyjne. Jeśli podobała nam się oferta SuperBet, punkty stacjonarne wciąż działają i wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez długi czas bukmacher będzie je wspierał. Rozwój branży w Internecie to jednak naturalna kolej rzeczy i dlatego możemy już szykować się na nowe wyzwania. Czego możemy spodziewać się po internetowej wersji SuperBet? Zaraz przeanalizujemy ofertę bukmachera i odpowiemy sobie na pytanie, czy bukmacher SuperBet stanowi realną konkurencję dla obecnych liderów branży.

Strona internetowa bukmachera Superbet

Polska strona bukmachera jest obecnie niedostępna, ale zapewne będzie ona bardzo podobna do tego, do czego przyzwyczailiśmy się wcześniej przeglądając ofertę tego bukmachera, a także do tego, co SuperBet oferuje w Rumunii.

Na potrzebę analizy odwiedziliśmy rumuńską wersję strony tego bukmachera. Pomijając barierę językową, która ostatecznie nie okazała się jakimś większych problemem, można powiedzieć, że strona jest wyjątkowo intuicyjna i prosta w obsłudze. Rumuńskie słowa okazały się bardzo proste do zrozumienia i nawigacja nie sprawiała żadnych trudności.

Cała witryna utrzymana jest w biało-czerwonych kolorach z ciemniejszymi elementami interfejsu. Czytelność stoi więc na bardzo dobrym poziomie. Polska witryna będzie zapewne bardzo podobna. Jeśli tak się stanie – będzie bardzo dobrze. Można nawet rzec, że design SuperBet jest jednym z najlepszych wśród polskich bukmacherów.

Oferta bukmachera SuperBet

Wchodząc na stronę bukmachera możemy dostrzec zwykłe zakłady przedmeczowe, ofertę live, kasyno online, sporty wirtualne i zakłady specjalne, w których można obstawiać ciekawe wydarzenia sportowe oraz… losowania polskiego Keno i innych europejskich zakładów podobnych do Lotto. Co najśmieszniejsze, ze względu na przepisy prawne, opcja ta nie będzie dostępna na polskiej wersji strony tego bukmachera. Z wiadomych przyczyn nie otrzymamy także dostępu do kasyna. Ciężko powiedzieć czy jest to duża strata, gdyż ze względu na przepisy prawne nie mogliśmy przetestować funkcjonowania zagranicznej wersji strony SuperBet.

Pozostają nam więc zakłady sportowe, live oraz sporty wirtualne. Szczególnie ta ostatnia opcja jest interesująca, gdyż SuperBet oferuje sporo gier, które nie są dostępne w naszym kraju, ale prawdopodobnie w Polsce dostaniemy panel przygotowany przez jednego z czołowych wydawców i obejdzie się bez zaskoczeń.

Najbardziej zszokować może ilość dostępnych zakładów sportowych, która zdecydowanie nie należy do najwyższych. Nie warto się jednak bać, gdyż oferta dostępna w punktach stacjonarnych tego bukmachera jest naprawdę dobra i bije na głowę to, co otrzymują Rumuni. Wychodzi na to, że rumuński bukmacher będzie świadczył lepsze usługi w Polsce, niż w swoim rodzimym kraju. Nie ma innego wyjścia, jeśli chcą się poważnie liczyć w naszym kraju.

Promocje powitalne SuperBet

Czego możemy spodziewać się po starcie nowej strony bukmachera SuperBet? Z pewnością musi to być promocja, która pozwoli zdobyć graczom spore ilości gotówki. Najlepiej byłoby, gdyby oferta powitalna była tak dobra jak ta za granicą. SuperBet oferuje swoim rodakom ubezpieczony zakład 50% do kwoty 250 złotych. Jest to idealna promocja na start, która pozwala obstawić nieco bardziej ryzykowny zakład bez dużych obaw. Jeśli nam się powiedzie możemy zdobyć ogromną wygraną, jeśli nie, połowa stawki wraca do nas i możemy ją wykorzystać na kolejne zakłady.

Patrząc na to, co dzieje się obecnie na polskim rynku bukmacherskim, można stwierdzić, że z pewnością nie mogłaby to być jedyna dostępna promocja. Nasi rodzimi typerzy przyzwyczaili się już do dużo bardziej atrakcyjnych promocji powitalnych. Obecnie bukmacherzy prześcigają się w oferowaniu nam coraz większych kwot. Pozostaje mieć nadzieję, że SuperBet wymyśli coś nowego i zaskoczy nas całkowicie nową promocją.

Istnieje jednak niewielka szansa, ze spółka zaoferuje nam coś co wystrzeli nas z butów. Prawdopodobnie otrzymamy jedną lub więcej promocji z listy trzech stosowanych przez bukmacherów.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to najczęściej wykorzystywana przez polskich bukmacherów forma zainteresowania sobą nowych graczy. Promocja ta polega na tym, że kwota pierwszego depozytu jest podwajana i trafia na specjalne konto bonusowe, gdzie przed wypłatą trzeba ją kilkukrotnie obrócić. Przyglądając się kwotom oferowanym przez innych bukmacherów, możemy stwierdzić, że jeśli górna granica wartości podwojonej wpłaty nie będzie ustalona na co najmniej 1000 złotych, nie ma co oferować takiej promocji. SuperBet zapewne zdecyduje się zaoferować nam kwotę z przedziału 1000-1500 złotych, ale miejmy nadzieję, że firmie z Rumunii uda nam się nas zaskoczyć (podpowiadamy, że najlepszą promocją byłby mniejszy bonus od depozytu, który nie podlegałby warunkowi kilkukrotnego obrotu, pojedynczy lub podwójny całkowicie wystarczy).

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to praktycznie pewnik. SuperBet oferuje taką promocję graczom z Rumunii, więc po co zmieniać to co dobre i działa. Promocja tego typu ucieszy każdego polskiego gracza. Pozostaje tylko pytanie czy spółka będzie trzymać się kurczowo swojej wartości zwrotu stawki (50% do 250 złotych), czy może zaoferuje nam coś bardziej przystępnego, jak np. zwrot 100% do 100-150 złotych. Miejmy nadzieję, że zdecydują się na tą drugą wersję.

Freebet

Freebet, czyli zakład bez ryzyka to bardzo rzadko stosowany rodzaj promocji powitalnej przez bukmacherów. Szkoda, gdyż z punktu widzenia gracza jest to najlepsze co możemy otrzymać. Darmowe zakłady są zawsze dobrą zachętą, mimo że zazwyczaj ich kwota jest bardzo niska. Jeśli SuperBet zaoferuje nam freebet, będzie to zapewne kwota 20-30 złotych. Niemniej jednak lepiej mieć taką kasę, niż jej nie mieć.

Te trzy rodzaje bonusów są namiętnie wykorzystywane przez polskich bukmacherów i wszystko wskazuje na to, że nieprędko się to zmieni. Patrząc na to z drugiej strony, zawsze z większą ufnością patrzymy na coś, co już znamy, niż na zupełną nowość. Nie oszukujmy się też, ciężko będzie wymyślić coś nowego, co będzie opłacalne zarówno dla bukmachera i dla graczy. Istnieje jednak szansa, że nasi koledzy z południa postarają się i zaskoczą nas nietuzinkowym myśleniem. Trzymamy kciuki!

Promocje specjalne w SuperBet

Poniżej znajduje się lista promocji dostępnych za granicą i w punktach naziemnych SuperBet.

  • Super Mecz – w ramach tej promocji bukmacher SuperBet codziennie oferuje nam kilka ciekawych spotkań z rożnych dyscyplin sportowych. Wszystkie wyróżnione rozgrywki wyróżnione są za pomocą kursów większych, niż te dostępne w standardowej ofercie.
  • Super Extra – Bonus polegający na zwiększeniu ogólnej wygranej na kuponach, które składają się z co najmniej 6 zdarzeń, z czego jedno pochodzi z oferty Super EXTRA, a pozostałe maja kursy minimum 1.10.
  • Super Szansa – Jeśli obstawimy kupon z co najmniej 11 spotkaniami, to nawet w przypadku niepowodzenia jednego z nich mamy możliwość zdobycia wygranej.
  • Super 6 – Codziennie zostaje wyróżnionych 6 spotkań. Każde z nich posiada zwiększone kursy. Naszym zadaniem jest ułożenie z nich kuponu, który zagwarantuje nam dużą wygraną.
  • Super Bonus – Zależnie od ilości spotkań na kuponie, bukmacher dolicza nam dodatkowy mnożnik do całkowitej wygranej. Wystarczy postawić kupon z sześcioma zakładami, a otrzymamy dodatkowe 5%. Maksymalny bonus – 100% dostajemy wtedy, gdy na kuponie znajdzie się 25 spotkań.

Według bukmachera SuperBet, wszystkie jego promocje są super. Prosta gra słów, a sprawia, że można się uśmiechnąć. Miejmy nadzieję, że te super promocje trafią również i do nas.

Co jeszcze warto wiedzieć o SuperBet?

Wszystkie informacje o SuperBet są jak na razie tajne. Bukmacher nie chce dzielić się żadnymi szczegółami dotyczącymi oferty i promocji. Czy jest jeszcze coś co powinniśmy wiedzieć o tym bukmacherze?

Wiadomo już, że na start otrzymamy nie tylko dobrze przygotowaną stronę internetową, ale również aplikację mobilną. Jeśli jej jakość będzie odpowiadać tej, która funkcjonuje w Rumunii, będzie świetnie.

Obecnie standardem jest już możliwość zakładania konta tymczasowego. Jeśli SuperBet nie chce zostać w tyle, powinien on również zaoferować swoim graczom tę opcję. Brak konieczności wysyłania skanu dowodu osobistego od razu po rejestracji jest dużym uproszczeniem, które mocno zachęca ludzi do zakładania nowych kont u bukmacherów.

Na razie za wcześnie na wygłaszanie jakichkolwiek opinii, ale pamiętajmy, że SuperBet to bukmacher z doświadczeniem, który przebił się w Polsce za pomocą punktów naziemnych, z których większość spółek rezygnuje. Jeśli umiejętność przekuwania takich rzeczy w sukces będzie utrzymywać się na tak wysokim poziomie – możemy być pewni, że SuperBet nas nie zawiedzie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

1 thought on “SuperBet

Comments are closed.