Silesion.PL

serwis informacyjny

W BETFAN 200 zł za słowo “okazja” Szpakowskiego w meczu Walia – Polska

Już jutro Polska zagra z Walią w finale baraży o grę w mistrzostwach Europy 2024! Na to spotkanie Telewizja Polska ogłosiła powrót Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora.

I właśnie z tej okazji zakłady bukmacherskie BETFAN mają dla nowych graczy świetną OKAZJĘ – możliwość zgarnięcia 200 zł, jeśli Dariusz Szpakowski podczas jutrzejszego meczu powie na antenie słynne słowo „okazja”! Grasz za 20 zł, zgarniasz 200 zł!

1 DOŁĄCZ I WPŁAĆ

  • Otwórz konto w BETFAN i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać dokładnie 20 zł

2 ZAGRAJ KUPON NA WALIA – POLSKA

  • Postaw swój pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 20 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie z oferty Walia – Polska (Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 26.03, godz. 23:59)

3 ZAGRAJ ZA FREEBET

  • Jeśli Dariusz Szpakowski powie słowo “okazja”, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 zł
  • Freebetem grasz jak chcesz!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w  BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN to polski legalny bukmacher działający online i stacjonarnie. Firma jest największym polskim bukmacherem i w ciągu ponad czterech lat działalności odprowadziła do budżetu państwa 154 zł mln zł z tytułu podatku od gier. Analizy BETFAN są podstawą wielu trafnych prognoz dotyczących wydarzeń sportowych, społecznych kulturalnych czy politycznych. Zgodnie z przewidywaniami BETFAN Andrzej Duda wygrał walkę o prezydenturę, w konkursie Grand Press dziennikarzem roku wybrano Andrzeja Poczobuta, zaś prezydentem Rzeszowa został Konrad Fijołek. BETFAN w swoich zakładach trafnie prognozował także to, że KRRiT przedłuży TVN7 koncesję na nadawanie. BETFAN kładzie duży nacisk na przestrzeganie zasad odpowiedzialnej gry. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w tym zakresie, a ich wiedza jest regularnie aktualizowana poprzez kolejne warsztaty edukacyjne

BETFAN POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024