Silesion.PL

serwis informacyjny

LVBet to jeden z młodszych bukmacherów na naszym rynku. Mimo że niewiele osób wierzyło w sukces, gdyż rynek wydawał się nasycony, LVBet znalazł wielu klientów, a także sporo namieszał na rynku legalnych polskich bukmacherów. Jego wyjątkowo atrakcyjne promocje zmobilizowały inne firmy bukmacherskie do podniesienia poziomu swoich usług. Można więc powiedzieć, że sporo zawdzięczamy spółce LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. To dzięki nim obecne standardy są naprawdę wysokie, a klienci dostają usługę na poziomie, którego nie powstydziłyby się nawet zagraniczne firmy bukmacherskie.

LVBET Kod Promocyjny

JAKI BONUSOPIS BONUSU
 Promocyjny Kod LV BET:LEGBUK
Zakłady: Ekskluzywna oferta: bonus 1 000 PLN
Bez Depozytu: Ekskluzywna oferta: 20 PLN za darmo
Mobile:Wypłata w 15 minut i specjalne promocje
Legalny Bukmacherzezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK

 

LVBet jest pionierem wśród polskich bukmacherów. Spółka ta jako pierwsza wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań, które później są adaptowane przez inne firmy. Od kilku lat bukmacher buduje swoją markę jako bukmachera dla młodych graczy o czym świadczyć może jego wyjątkowe zaangażowanie i wiele typów na e-sport, a także sponsoring kontrowersyjnej gali Fame MMA, w której walczą ze sobą youtuberzy i celebryci. Niestety, o ile wsparcie e-sportu jest dobrym rozwiązaniem, tak sponsoring gali Fame MMA może przynieść więcej problemów niż korzyści. Nie o tym jednak będziemy dzisiaj rozmawiać. Nasza uwagę skierujemy w stronę promocji bukmacherskich z kodem promocyjnym. Jakie bonusy czekają na nas po wpisaniu kodu promocyjnego? Kiedy i gdzie możemy go wpisać? Te wszystkie informacje znajdziemy w poniższym artykule.

LVBet kod promocyjny

Na początku musimy zadać sobie jedno ważne pytanie. Czy bukmacher LVBet posiada kod promocyjny? Proste pytanie – prosta odpowiedź. Oczywiście, że posiada, a jego wpisanie zagwarantuje nam naprawdę atrakcyjne bonusy. Jaki jest kod promocyjny do LVBet? Bardzo prosty. Wystarczy po zarejestrowaniu tylko wysłać e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule Bonus bez Depozytu i i możemy cieszyć się z lepszych i ciekawszych nagród.

Zasady wykorzystania kodu są proste i oczywiste dla każdej osoby, która obraca się w światku bukmacherskim. Nowi gracze mogą czuć się nieco zagubieni, więc poniżej znajdą instrukcje dotyczącą tego w jaki sposób i kiedy mogą wpisać kod bonusowy. Nie zapomnimy również o spisie wszystkich promocji powitalnych, które otrzymamy rejestrując się z kodem bonusowym. No to do dzieła.

Rejestracja w LVBet – kod promocyjny

Jak już zapewne niektórzy się domyślili, kod promocyjny wpisujemy w trakcie rejestracji do bukmachera LVBet. Sam proces zakładania nowego konta jest prosty i intuicyjny, gdyż bukmacher umożliwił niedawno możliwość rejestracji bez potrzeby skanowania dowodu osobistego lub paszportu. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje konto tymczasowe, które pozwala na obstawianie, wpłacanie pieniędzy i korzystanie z większości funkcji bukmachera. Tyczy się to także niektórych promocji, w tym bonusu powitalnego od depozytu. Niestety, dopóki nie zweryfikujemy naszego konta, nie mamy możliwości skorzystania z tej ciekawszej części promocji, czyli bonusu bez depozytu.

W celu dokonania rejestracji musimy przejść na stronę bukmachera i znaleźć napis „Rejestracja” znajdujący się w prawym górnym rogu. W pierwszej fazie zakładania konta musimy podać swoje imię i nazwisko, a także narodowość i płeć. Po uzupełnieniu wszystkich pól przechodzimy do kolejnej strony, gdzie należy wpisać nieco bardziej szczegółowe informacje, takie jak adres, kod pocztowy itp. W tym momencie otrzymujemy również możliwość wpisania kodu promocyjnego o czym nie możemy zapomnieć, gdyż pozwala nam to uzyskać dużo bardziej atrakcyjny bonus na start. Zaznaczamy checkboxy, w których znajdują się zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych i kończymy rejestrację. Po potwierdzeniu naszego adresu e-mail i wpłacie gotówki możemy zacząć obstawiać. Warto od razu zainteresować się weryfikacją konta, gdyż tylko wtedy uzyskamy pełnię możliwości. W celu dokonania pełnej rejestracji musimy tylko przesłać skan lub fotografię naszego dowodu osobistego lub paszportu.

No dobrze, rejestracja już za nami. Pora teraz przyjrzeć się bonusom oferowanym przez bukmachera LVBet.

Jak działa kod promocyjny LVBet?

Kod promocyjny uprawnia nas do uzyskania większego bonusu za rejestrację nowego konta. Po dokonaniu weryfikacji musimy tylko zgłosić się do bukmachera, że chcemy otrzymać bonus i pracownicy obsługi klienta wszystkim się zajmą. Jakie bonusy możemy otrzymać rejestrując się w LVBet?

Darmowy zakład LVBet – 20 złotych za darmo

Przyjrzyjmy się temu, w jaki sposób otrzymać bonus w wysokości 20 złotych za darmo. Darmowy zakład należy się wszystkim graczom, którzy zarejestrują się u bukmachera z kodem bonusowym. Wystarczy tylko spełnić kilka prostych warunków. Jakich? Przede wszystkim musimy zarejestrować się z kodem bonusowym. W ciągu 24 godzin po rejestracji i pozytywnej weryfikacji musimy wysłać do bukmachera wiadomość e-mail z adresu, z którego się zarejestrowaliśmy. Wiadomość musimy wysłać na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus bez depozytu”. Po pewnym czasie pracownicy bukmachera przeleją na nasze konto 1zł i przyznają nam mnożnik kursu x20. Pozostaje nam tylko złożyć kupon z minimum 3 zdarzeniami o kursie całkowitym 2,50. Po wykonaniu tej czynności możemy aktywować mnożnik x20, który z otrzymanej złotówki pozwala nam zrobić 20 złotych. Oczywiście nasza ostateczna wygrana będzie wynosiła tyle ile wynika ze stawki pomnożonej przez kurs. Pieniądze, które będą nasza wygraną musimy obrócić 2 razy na kuponach z kursem minimalnym co najmniej 2,00. Po wykonaniu tych czynności, kwota przechodzi na nasze główne konto i możemy ją wypłacić. Na wykonanie zakładu i obrotu mamy cale 30 dni od momentu przyznania bonusu.

LVBet bonus od depozytu

Jeśli wykorzystamy już nasz bonus bez depozytu, pozostaje nam skorzystać z kolejnej promocji oferowanej nowym graczom. W tym celu musimy wpłacić pieniądze na konto bukmachera. Drugą z promocji jest standardowy bonus od depozytu, który w przypadku LVBet oferowany jest na dość skomplikowanych warunkach.

Pierwszy depozyt składany do bukmachera LVBet musi wynosić co najmniej 50 złotych. Od wysokości wpłaconej kwoty zależeć będzie otrzymany przez nas bonus. Bukmacher przyznaje nam 1% wpłaconych pieniędzy jako bonus. Z wspomnianych 50 złotych otrzymamy więc 50 groszy. Zanim wyśmiejemy promocję, zwróćmy uwagę na to, że bukmacher dopisuje nam jeszcze do konta specjalny mnożnik x100, który pozwala nam osiągnąć super atrakcyjny kurs na kuponie. W tym własnie tkwi magia bonusu LVBet. W celu otrzymania maksymalnej kwoty bonusu musimy wpłacić 1000 złotych, z których bukmacher przyzna nam 10 złotych, które razem z mnożnikiem pozwolą uzyskać 1000 złotych. Brzmi to bardzo skomplikowanie, ale całość można uprościć do znanych wszystkim słów „podwojenie pierwszej wpłaty”, które otrzymujemy w nieco innej formie.

Otrzymaną kwotę musimy postawić na kuponie o całkowitym kursie 2,50, na którym znajdują się co najmniej trzy zdarzenia, z których każde musi mieć kurs co najmniej 1,25. Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni od momentu wykonania wpłaty.

Jeśli chodzi o zasady obrotu to nie są one na szczęście wygórowane. Kwotę depozytu musimy obrócić 4 razy na kuponach z kursem minimalnym 2,00. Rodzaj kuponu jest dowolny, mogą to być zarówno zakłady pojedyncze jak i akumulowane. W przypadku tych drugich musimy pamiętać, że co najmniej jeden typ powinien mieć kurs 1,50. Na obrót bonusem nie ma limitu czasowego, więc możemy wykonać go w dowolnym terminie, dobrze analizując każdy typ. To ogromny plus dla tego bukmachera, gdyż większość innych firm nakazuje nam zrobić to w mocno ograniczonym czasie.

Nie jest to oczywiście jedyna promocja powitalna w LVBet. Dodatkową kasę dostaniemy także za drugi depozyt. Warunki są podobne jak w przypadku pierwszego, ale niestety możemy otrzymać nieco mniej. Nie otrzymamy już niestety mnożnika x100, ale tylko x50. Podobnie jak w poprzednim przypadku musimy obstawić kupon, a następnie obrócić kwotą depozytu 4 razy.

Łączna suma promocji u bukmachera LVBet to 1520 złotych. Możemy ją powiększyć jeśli posiadamy karnet jednego z klubów piłkarskich, których sponsorem jest LVBet. Każdy właściciel karnetu sezonowego otrzyma od bukmachera 50 złotych na obstawianie. Ponadto, wszyscy gracze mogą skorzystać także z innych, cyklicznych promocji, które znajdziemy w specjalnej zakładce na stronie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024