Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy, lepszy Simply The Bet w Betfan

Legalny polski bukmacher BETFAN ruszył z nowym rankingiem Graczy, który premiuje wszystkie kupony – nie ważne na co grasz. Kupon Ci nie wszedł? Nic nie szkodzi – u nas dostaniesz za to punkty! Wystarczy tylko, że się zapiszesz do SIMPLY THE BET!

Co tydzień BETFAN rozdaje 30 000 zł pierwszym 50 graczom! W miesiącu daje to aż 120 000 PLN!

Nagradzają każdego za aktywność!

Co zyskujesz, uczestnicząc w rankingu Simply The Bet?

Dla najlepszych 50 Graczy bukmacher ten ma do rozdania tygodniowo 30 000 zł!

Zasady są proste – nagradzą każdego za aktywność.

Sprawdź ile możesz dostać punktów, grając na poszczególne kategorie:

  • Sport: stawka x liczba zdarzeń x 1
  • TV BET: stawka x 5
  • Gry: stawka x liczba zdarzeń x 2

Punkty naliczane są od momentu zapisania się do rankingu, więc im szybciej się zapiszesz tym więcej ich uzbierasz. Minimalny kurs zdarzenia, który będzie premiowany punktami to 1.25. Maksymalna liczba punktów jaką możesz uzyskać na jednym kuponie to 3 000.

Obrót bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy pięciokrotnie obrócić bonusem, grając kupony z minimum 3 zdarzeniami z kursami, który są równe co najmniej 1.45.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author