Czytasz: Zaginął 25-latek z Czerwionki-Leszczyn

Zaginął 25-latek z Czerwionki-Leszczyn

Wyszedł z domu i nie wrócił. Kto go widział?

Rybniccy policjanci poszukują zaginionego 25-letniego Mateusza Kołtuna. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 16 grudnia 2017 roku w Czerwionce-Leszczynach. Każdy, kto ma informacje o jego aktualnym miejscu pobytu, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer (32) 429 52 55.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że zaginiony wyszedł z miejsca zamieszkania w Czerwionce-Leszczynach 16 grudnia 2017 roku, około godziny 13.30. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna może poruszać się srebrnym seatem leonem o numerze rejestracyjnym SRB 9CH2.

Mateusz Kołtun RYSOPIS

RYSOPIS: wzrost ok. 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, proste, krótkie, twarz owalna, uszy lekko odstające, oczy niebieskie.

WIEK: 25 lat.

UBIÓR: w chwili zaginięcia miał na sobie pikowaną, granatową kurtkę z napisem Puma, niebieskie spodnie z napisem Lee, czarne buty sportowe z napisem Reebok oraz czarną bluzę z nadrukiem.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak.


Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Czytaj więcej