Silesion.PL

serwis informacyjny

Lara Croft: Nowa Bohaterka w Hero Wars!

Nowa postać Lara Croft w grze Hero Wars to prawdziwa gratka dla fanów. Wielu graczy od dłuższego czasu wyczekiwało momentu, kiedy będą mogli dołączyć tę kultową postać do swojej drużyny. Teraz, dzięki nadchodzącemu wydarzeniu, ich marzenia się spełnią.

Pierwszym elementem, który przyciąga uwagę, są trzy różne skórki, jakie będzie można zdobyć dla nowej bohaterki podczas jej przygód w Dominionie. Co ciekawe, dwie z nich zostaną odblokowane zaraz po przywołaniu Lary Croft, a dadzą one aż dwa razy więcej statystyk niż zwykłe skórki. Jednak, aby je zdobyć, trzeba będzie zainwestować dwa razy więcej kamieni skórek. Trzecia skórka natomiast będzie czysto kosmetyczna, nie dodając żadnych dodatkowych statystyk, ale na pewno wprowadzając charakterystyczny styl postaci.

Lara Croft otrzyma także unikalny talent „Ekspert Ekspedycji”, który pozwoli na potrojenie mocy Ekspedycji Lary Croft i umożliwi ukończenie dodatkowej Ekspedycji raz dziennie. To świetna okazja na zdobycie dodatkowych nagród, w tym części czerwonych artefaktów, które są bardzo cenne w grze.

To jednak nie koniec atrakcji. Wydarzenie to jedyny moment, w którym będzie można zdobyć nowe Skórki i Kamienie Duszy Lary Croft. Po zakończeniu przygody nie będą one już dostępne. Jednak dla graczy, którzy przywołają Larę Croft podczas wydarzenia, będzie możliwość zdobycia Kamieni Duszy Lary Croft i jej ewolucji nawet po zakończeniu wydarzenia.

Teraz czas na najważniejsze informacje dotyczące samego wydarzenia. Wydarzenie Lary Croft rozpocznie się o godzinie 13:00 rano UTC 13 maja i potrwa do 27 maja o godzinie 2:00 czasu UTC. Zalogowanie się podczas tego wydarzenia spowoduje dodanie Lary Croft do Twojej listy Bohaterów za darmo. Twoja przyzwana Lara Croft automatycznie odblokuje dla ciebie swoją podstawową i dwie dodatkowe skórki za darmo. Ulepszenie tych dwóch dodatkowych skórek będzie kosztować 2x więcej w kamieniach skórek, ale dadzą one aż dwukrotnie więcej statystyk w porównaniu do zwykłych skórek.

Po zakończeniu wydarzenia nie będziesz mógł zdobyć Lary Croft i jej Skórek, więc to jest idealna okazja, aby nie przegapić tej niepowtarzalnej szansy. W końcu znowu będziesz mógł zasiąść do gry z kultową bohaterką w swoim zespole!

Lara Croft, słynna archeolog i poszukiwaczka skarbów, dołącza do świata Hero Wars! W tym nowym wydarzeniu gracze będą mogli zdobyć tę kultową bohaterkę, jej potężne skórki i wyjątkowy talent, aby zdominować Dominion.

Co nowego wnosi Lara Croft?

 • Trzy skórki: Lara Croft otrzyma trzy wyjątkowe skórki, z których dwie zostaną odblokowane automatycznie po jej przywołaniu. Te skórki zapewnią jej dwukrotnie lepsze statystyki niż standardowe skórki, ale wymagają również dwukrotnie więcej kamieni skórek do ulepszenia. Trzecia skórka, o charakterze czysto kosmetycznym, będzie dostępna wyłącznie do zakupu.
 • Unikalny talent: Lara Croft posiada wyjątkowy talent “Ekspert Ekspedycji”, który potroi siłę jej Ekspedycji i pozwoli jej ukończyć dodatkową Ekspedycję raz dziennie, gwarantując nagrodę w postaci części czerwonych artefaktów. Ten talent zostaje odblokowany po osiągnięciu przez Larę Croft rangi Czerwonej.

Dodatkowe informacje:

 • Wydarzenie Lary Croft: Rozpocznie się 13 maja o godzinie 13:00 UTC i potrwa do 27 maja o godzinie 2:00 UTC.
 • Zdobądź Larę Croft za darmo: Wystarczy zalogować się do gry podczas wydarzenia, a Lara Croft zostanie automatycznie dodana do Twojej listy bohaterów.
 • Dwie darmowe skórki: Po przywołaniu Lary Croft automatycznie odblokowane zostaną dwie dodatkowe skórki.
 • Ulepszenie skórek: Ulepszenie dwóch dodatkowych skórek będzie kosztować dwukrotnie więcej kamieni skórek ze względu na ich zwiększone statystyki.
 • Trzecia skórka do zakupu: Trzecia skórka Lary Croft będzie dostępna wyłącznie do zakupu i będzie mieć charakter czysto kosmetyczny.
 • Ograniczony czas: Lara Croft i jej skórki będą dostępne tylko podczas wydarzenia. Po jego zakończeniu nie będzie można ich zdobyć.

Nie przegap tej okazji, aby zdobyć Larę Croft i jej potężne skórki! Zaloguj się do Hero Wars już 13 maja i rozpocznij swoją nową przygodę!

Pamiętaj:

 • Wydarzenie Lary Croft to jedyny moment, w którym możesz zdobyć tę bohaterkę i jej skórki.
 • Po zakończeniu wydarzenia Lara Croft i jej skórki nie będą już dostępne.
 • Zaloguj się do gry między 13 a 26 maja (ostatni pełny dzień wydarzenia w strefie UTC), aby zdobyć Larę Croft za darmo.
 • Trzecia skórka Lary Croft będzie dostępna wyłącznie do zakupu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024