Silesion.PL

serwis informacyjny

Wygrana weekendu w Betfan i Liga Narodów na tapecie

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Był to ostatni weekend pod znakiem Ligi Narodów, której ostatnie czerwcowe spotkania odbędą się jutro. Jeden z graczy legalnych zakładów bukmacherskich BETFAN zakończył tydzień z przytupem, zamieniając stawkę 1000 zł w ponad 16 tysięcy! Jak tego dokonał?

Liga Narodów z dodatkiem tenisa – tak można by krótko opisać kupon utworzony przez typera w Betfan. Postawił on na sporą liczbę zdarzeń i stosunkowo niewysokie kursy, co okazało się receptą na sukces i okazałą wygraną.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024