Silesion.PL

serwis informacyjny

Polska nie przegra z Belgią – zagrasz po kursie 50.0 w BETFAN

1200x628 Boost 1

1200x628 Boost 1

W sobotę Polska zremisowała z groźną Holandią (2:2). Czy jutro w Warszawie ekipa Biało-Czerwonych pójdzie za ciosem i zrewanżuje się Belgom za ubiegłotygodniową wyjazdową wysoką porażkę 1:6? Dla nowych graczy BETFAN ma specjalną promocję, w której można zgarnąć 220 zł za postawione 5 zł na to, że Polska wygra lub zremisuje z Belgią!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się z kodem LEGALNY600,
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon za min. 50 zł – będzie on objęty cashbackiem w wysokości 100% stawki!
  3. Następnie TUTAJ zagraj za 5 zł boosta na to, że Polska nie przegra z Belgią w dzisiejszym meczu.
  4. W razie wygranej otrzymasz 220 zł na KONTO GŁÓWNE od razu do wypłaty!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author