Silesion.PL

serwis informacyjny

Ile bramek strzeli Polska w meczu z Holandią… i czy w ogóle? Boost na liczbę goli Polaków! Over czy under?

1200x628 Holandia Polska boost

1200x628 Holandia Polska boost

W sobotę czeka nas kolejne spotkanie Polaków w Lidze Narodów. Choć wczorajszy blamaż w wykonaniu naszych rodaków ciężko zaliczyć do udanych, niektórzy gracze BETFAN na pewno byli zadowoleni przynajmniej ze swojego stanu konta, gdyż dzięki “Lewemu” zarobili oni ponad 200 zł! Jak będzie tym razem?

Tym razem trafienie do siatki może być jeszcze trudniejszym zadaniem, niż w środowy wieczór. Z tego powodu BETFAN zmienia zasady gry i pozwala nowym klientom na obstawienie, że Polska zdobędzie mniej niż dwie bramki, lub – dla niepoprawnych optymistów – że uda się zdobyć co najmniej dublet. Wybierz, czy wolisz bezpieczną opcję, czy szansę na większą wygraną!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 55 zł i zagraj dowolny kupon objęty cashbackiem 100% za min. 50 zł.
  3. Następnie możesz TUTAJ skorzystać z boosta i postawić go za 5 zł – sam wybierasz, jaki wariant typujesz! Brak goli lub jeden gol Polski to kurs 25.0, a dwa lub więcej trafień możesz zagrać po kursie 50.0!
  4. Wygrana trafia na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024