Silesion.PL

serwis informacyjny

Rozwiąż zagadki od Sherlocka Horse’a i zgarnij freebet 100 zł w BETFAN

Sherlocka Horse zagadki Betfan

Sherlocka Horse zagadki Betfan

Koniec mundialu to nie koniec okazji na zdobycie atrakcyjnej gratyfikacji w BETFAN. Dziś wystartowała akcja Sherlock Horse, w której KAŻDY gracz ma możliwość uzyskania okazałego freebetu 100 zł po rozwiązaniu kilku zagadek!

Zasady promocji:

  1. Od dziś do piątku gracze będą mieli możliwość rozwiązywania zagadek – pierwsza znajduje się TUTAJ, a kolejne będą trafiać do graczy przez email/sms. Zagadka będzie sugerować kategorię zakładów, w której należy szukać hasła.
  2. Po rozwiązaniu zagadki gracz musi przejść do danej kategorii i w ofercie zakładów na tę kategorię poszukać zakładu, w którym kryje się hasło na dany dzień. Gracz zapisuje sobie to hasło, a następnie gra za min. 10 zł kupon AKO lub SOLO z kursem ogólnym min. 2.50 i co najmniej jednym zdarzeniem z kategorii, której dotyczy zagadka.
  3. Po rozwiązaniu wszystkich czterech zagadek gracz układa cztery słowa w odpowiedniej kolejności w pełne hasło i wpisuje je w pole “Kod bonusowy” w Panelu Gracza.
  4. W sobotę do godziny 12:00 gracz, który spełnił warunki promocji i wpisał prawidłowy kod bonusowy, otrzymuje freebet 100 zł!

Wszystkie szczegóły akcji znajdują się w landing page’u: Promocja Sherlock Horse

Pierwsza zagadka Sherlocka Horse’a

W zawodzie końskiego detektywa liczy się trafność osądów. W końcu nie każdy facet z widłami to Zeus. Dlatego lubię sport, gdzie kluczem jest celność, a trafienia sześćdziesiątek są cenione bardziej niż w więzieniu. Wertuj naszą stronę w poszukiwaniu tej dyscypliny. Na pewno napotkasz dziś jakieś mecze, a zainteresować powinno Cię jedno, znane nazwisko. Szukaj w zdarzeniach haseł, które naprowadzą Cię do rozwiązania całej zagadki.

Ostatni mecz zaczyna się o 23:15. Spiesz się!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Gdzie znajdę zagadki Sherlocka Horse’a?

Pierwszą zagadkę znajdziesz TUTAJ. Kolejne zagadki będziesz otrzymywać w wiadomościach mailowych oraz przez SMS.

Czy muszę zapisywać hasła z zagadek Sherlocka Horse’a?

Tak, ponieważ hasła znikają ze strony po zakończeniu dnia.

Gdzie wpisać kod bonusowy Sherlocka Horse’a?

“Kody bonusowe” to zakładka, którą znajdziesz po wejściu w Panel Gracza – po kliknięciu w swoje inicjały. Kod bonusowy brzmi: LEGALNY600

Kiedy otrzymam freebet Sherlocka Horse’a?

Freebet otrzymasz w sobotę, najpóźniej do godz. 12:00.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024