Silesion.PL

serwis informacyjny

Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni? BETFAN mnoży wygraną X4!

Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni BETFAN mnozywygrana X4

Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni BETFAN mnozywygrana X4

Czy będący w wysokiej formie Dawid Kubacki wygra Turniej Czterech Skoczni? Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną ofertę – jeśli postawisz 25 zł na triumf Kubackiego w tym prestiżowym turnieju, a on zwycięży, oprócz wygranej na konto główne (44 zł), otrzymasz bonus 132 zł! Zatem łącznie otrzymasz czterokrotnie większą wygraną!

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 i wpłać dokładnie 25 zł
  2. Zagraj za całość wpłaconej kwoty na zwycięstwo Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni z TEJ OFERTY
  3. Jeżeli Polak wygra, oprócz regularnej wygranej otrzymasz bonus 132 zł z zaledwie 1-krotnym obrotem! Oznacza to, że na Twoim saldzie pojawi się CZTEROKROTNIE większa kwota!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024