Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 100.0 na zwycięzcę meczu finałowego Francja-Argentyna dla nowych graczy BETFAN

Kto wygra wielki finał mundialu – Argentyna czy Francja? Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną ofertę – możliwość postawienia na zwycięstwo Argentyny lub Francji po szalonym kursie 100.0! (Wynik bez dogrywki i karnych)

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać dokładnie 40 zł
  3. Zagraj za dokładnie 38 zł dowolny kupon
  4. Następnie za 2 zł zagraj w TYM MIEJSCU na zwycięstwo wybranej reprezentacji w regulaminowym czasie gry
  5. Jeżeli wybrana przez Ciebie reprezentacja wygra mecz, otrzymasz 176 zł na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x