Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 100.0 na zwycięzcę meczu finałowego Francja-Argentyna dla nowych graczy BETFAN

Kurs 100.0 na zwyciezce meczu finalowego Francja Argentyna dla nowych graczy BETFAN

Kurs 100.0 na zwyciezce meczu finalowego Francja Argentyna dla nowych graczy BETFAN

Kto wygra wielki finał mundialu – Argentyna czy Francja? Tylko dla nowych graczy BETFAN ma specjalną ofertę – możliwość postawienia na zwycięstwo Argentyny lub Francji po szalonym kursie 100.0! (Wynik bez dogrywki i karnych)

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać dokładnie 40 zł
  3. Zagraj za dokładnie 38 zł dowolny kupon
  4. Następnie za 2 zł zagraj w TYM MIEJSCU na zwycięstwo wybranej reprezentacji w regulaminowym czasie gry
  5. Jeżeli wybrana przez Ciebie reprezentacja wygra mecz, otrzymasz 176 zł na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024