Silesion.PL

serwis informacyjny

Rozrywka z BETFAN jest gwarantowana

– Jak dalej będziecie wychodzić, to w 2040 będziemy w tym samym miejscu. Na początku też myślałem, ale to małe zagrożenie, ale tego trzeba się obawiać. Zostańcie w domach, oglądajcie filmy i róbcie dzieci – taką radę przygotował Antonio Cassano, legendarny włoski napastnik. To co, chyba wypada się posłuchać gościa, który dla Italii rozegrał 39 meczów, a w swoim CV ma Real Madryt, Romę, Milan i Inter, prawda?

BABY BOOM W NAJBLIŻSZYM CZASIE?

Żarty żartami, ale to ciekawe, czy za osiem lub dziewięć albo nawet dziesięć miesięcy wskaźnik urodzeń w porównaniu do ubiegłych lat będzie się diametralnie różnił. W pewnym stopniu jest to bardzo możliwe. Nie nam to jednak oceniać profesjonalnie. Żadnych wykresów w tym kierunku robić nie będziemy. Ale założyć się chyba można, prawda?

BETFAN ma w swojej ofercie zakład odnośnie tego, czy do końca 2020 roku Grzegorz Krychowiak i Celia ogłoszą, że spodziewają się dziecka. Reprezentant Polski grający aktualnie dla Lokomotiwu Moskwa ma już 30 lat, jego żona jest o dwa lata młodsza, więc to nic dziwnego, że pojawiają się takie spekulacje. Poza tym aktualny czas sprzyja takim właśnie rozwiązaniom.

Na stronie legalnego polskiego bukmachera możecie także typować, czy do końca 2021 roku rodzinka powiększy się największym gwiazdom świata sportu. No bo czemu nie? Są wymienieni LeBron James, Charles Leclerc, Roger Federer, Maria Szarapowa i nawet Justin Bieber. A to nie wszyscy. Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ. Dodatkowo macie możliwość obstawienia, czy tym dzieckiem – jeśli w ogóle się pojawi –  będzie chłopiec, czy jednak dziewczynka. Tamtejsi analitycy przygotowali na te wszystkie zdarzenia naprawdę atrakcyjne kursy.

CASSANO ZAPOMNIAŁ O JEDNYM

No dobra, ale Cassano mówił nie tylko o rozmnażaniu się, ale również o oglądaniu. BETFAN absolutnie nie zamierza tych słów ignorować. Na ich stronie możecie założyć się na przeróżne zakłady, m.in. na te związane z „Królem Tygrysów”. „Króla Tygrysów”, czyli produkcji, która ostatnio jest jednym z największych hitów Netfliksa. Dobry do typowania jest również „Wiedźmin” czy „Barry”. A później – na rozluźnienie – możecie zobaczyć, jak na YouTube radzi sobie Robert Makłowicz.

Wszystko fajnie i spoko, ale Cassano zapomniał dodać, że oprócz „oglądania filmów” i „robienia dzieci” warto zajrzeć na stronę BETFAN. Tam rozrywka też jest gwarantowana.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024