Silesion.PL

serwis informacyjny

Przed Krychowiakiem pracowite miesiące

Grzegorz Krychowiak na pewno się nie nudzi. Mimo że liga rosyjska nie gra, on pilnuje wszystkich swoich interesów i nawet robi postępy w gotowaniu. Jako że często pół żartem, pół serio mówi się o tym, że po przymusowej kwarantannie wskaźnik urodzeń dzieci za dziewięć miesięcy poważnie skoczy do góry, BETFAN stworzył zakład i na to.

ZOSTANIE OJCEM?

Jasne, w ofercie legalnego polskiego bukmachera są poważne wydarzenia, do tego dostępne wszystkie możliwe zakłady na sport czy esport, ale co w dzisiejszych czasach ma nam sprawić bardziej radość, jak nie rozrywka? Oglądanie filmów, seriali, różnych programów. Granie na konsoli czy na komputerze. Czytanie książek. W pewnym czasie może się to znudzić, więc przyjdzie też ochota na sprawy, o których powinno się rozmawiać po godzinie 22:00.

Przechodząc do sedna: BETFAN przygotował zakład odnośnie tego, czy Grzegorz Krychowiak i jego żona Celia oficjalnie ogłoszą do końca 2020 roku, że spodziewają się dziecka. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali na to naprawdę atrakcyjny kurs. Swoją droga ma już 30 lat, więc to normalne, że jakieś plotki w kontekście tych spraw mogą się pojawiać. Swoją drogą nie dotyczy to tylko reprezentanta Polski. W podobnym tonie zastanawiają się oni, jak to będzie z Caroline Wozniacki, Marią Szarapową czy Paulo Dybalą. Całą ofertę znajdziecie zresztą TUTAJ.

ZMIENI KLUB?

Wracając do samego Krychowiaka, to w przyszłości BETFAN z pewnością uruchomi zakłady na to, jak będzie wyglądała jego dalsza kariera. Mówimy przecież o zawodniku, który przeżywa swój złoty okres, ale chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że stać go na zdecydowanie mocniejszy klub. Zwłaszcza że ma za sobą znakomity sezon – a właściwie 2/3 sezonu – podczas którego w 27 meczach strzelił aż 10 goli i zanotował pięć asyst. To znakomite liczby jak na defensywnego pomocnika, choć akurat w Lokomitwie często gra wyżej, lecz nie zapomina przy tym o obowiązkach w defensywie.

Krychowiak, który został wybrany najlepszym transferem dekady w Lokomotiwie, grał wcześniej z powodzeniem w Sevilli oraz zanotował nieudany epizod w Paris Saint-Germain oraz przyzwoity w West Bromwich Albion. Z pięciu najmocniejszych lig w Europie do odhaczenia została mu już tylko Bundesliga. Widzielibyście tam reprezentanta Polski? Może Bayern to ciut za wysoka półka, ale taka Borussia Dortmund lub RB Lipsk – czemu nie?

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023