Silesion.PL

serwis informacyjny

Superbet eSoccer Cup – typuj elektroniczną piłkę i graj o nagrody

Rywalizacja w Superbet eSoccer Cup właśnie startuje! Wejdź do gry i powalcz o nagrody – w puli ponad 2000 PLN.

Jak wejść do gry o nagrody?

Dołączenie do rywalizacji jest bardzo proste. Wystarczy, że w czasie trwania konkursu Superbet eSoccer Cup, który rozgrywany jest od 15 kwietnia (godz. 16:00) do 30 kwietnia (godz. 23:59) br., na Twoim kuponie z min. stawką 10 PLN znajdzie się przynajmniej jeden zakład na elektroniczną piłkę nożną – rozgrywki w grę FIFA lub PES.

Z konkursu wyłączone są jedynie kupony zapłacone środkami bonusowymi oraz te, które nie zostaną rozliczone do godz. 23:59 w ostatnim dniu trwania konkursu (30 kwietnia br.).

Co ważne, do konkursu można dołączyć w każdym momencie jego trwania. Wystarczy spełnić powyższe warunki uczestnictwa w Konkursie.

Jak liczone są punkty w konkursie Superbet eSoccer Cup?

W konkursie obowiązuje następująca punktacja:

 1. kupony wygrane – do punktacji w rankingach konkursowych wlicza się kwota wygranej z takich kuponów (530 zł wygranej to 530 pkt)
 2. kupony przegrane – do punktacji w rankingach konkursowych wlicza się jedynie stawka kuponu (20 PLN to 20 pkt)
 3. kupony rozliczone za pomocą funkcji cash-out– do punktacji w rankingach konkursowych wlicza się kwota cash-out (30 PLN to 30 pkt)

Przyjmuje się, że każda kwota wyrażona po przecinku liczy się jako 0 (przykład: 5,30 zł = 5 pkt.)

Co można wygrać?

Punkty konkursowe utworzą ranking główny, w którym przewidziano następujące nagrody:

 • 1. miejsce – bonus 500 PLN
 • 2. miejsce – bonus 250 PLN
 • 3. miejsce – bonus 100 PLN
 • 4.-10. miejsce – bonus 50 PLN
 • 11.-20. miejsce – bonus 25 PLN

Dodatkowo każdego dnia trwania konkursu zostaną przyznane “Nagrody dnia”, dla 3 graczy z najlepszymi wynikami wg następujących zasad:

 • 1. miejsce – bonus 20 PLN
 • 2. miejsce – bonus 15 PLN
 • 3. miejsce – bonus 10 PLN

WAŻNE:W przypadku równej liczby punktów o kolejności w rankingu głównym oraz o “Nagrodach dnia” zadecyduje większa liczba zawartych kuponów. W razie dalszego braku rozstrzygnięcia, wyższe miejsce w klasyfikacji uzyska Gracz, który w czasie trwania konkursu uzyskał najwyższą wygraną na pojedynczym kuponie (kwalifikującym się do konkursu).

Kiedy można spodziewać się nagród?

Bonusy za “Nagrody dnia” zostaną przyznane najpóźniej następnego dnia po opublikowaniu informacji o przyznanych nagrodach (np. nagrody za poniedziałek, zostaną ogłoszone we wtorek, a przyznane najpóźniej w środę). Nagrody za ranking główny zostaną przyznane po 30 kwietnia br., najpóźniej 8 maja br.

Wszelkie informacje o Superbet eSoccer Cup, w tym ranking TOP 20 oraz informacje o nagrodach dnia będą codziennie aktualizowane na podstronie Superbet. Dodatkowo informacje konkursowe znajdą się profilach społecznościowych Superbet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author