Czytasz: Nie żyje motocyklista. Śmiertelny wypadek w Dąbrowie Górniczej

Nie żyje motocyklista. Śmiertelny wypadek w Dąbrowie Górniczej

Motocyklista uderzył w barierki na DK89 przy zjeździe na S1 w Dąbrowie Górniczej. Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec. Po godzinnej akcji resuscytacyjnej nie udało się uratować mężczyzny.

AKTUALIZACJA 12:20:

Śmigłowiec przyleciał po poszkodwanego motocyklistę. - Po godzinnej akcji resuscytacyjnej nie udało się uratować poszkodowanego - donosi asp. szt. Marcin Salwa z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Do zdarzenia z niewyjaśnionych przyczyn doszło przed godziną 10. Przy zjeździe na S1 w kierunku Katowic motocyklista uderzył w barierki. Na chwilę obecną nie znamy przyczyn wypadku oraz tego, czy w zdarzeniu uczestniczyły inne pojazdy. Na facebookowej grupie "Informacje drogowe Katowice i okolice" użytkownicy portalu informują, że wypadek jest śmiertelny - "miejsce wypadku otoczone jest plandeką" - piszą. Po poszkodowanego ma przylecieć samolot LPR. 

UTRUDNIENIA S1

Zjazd jest całkowicie zablokowany. DK94 będzie zablokowana na czas lądowania śmigłowca. Na miejscu tworzy się spory korek. Więcej informacji już wkrótce.

TRZECH MOTOCYKLISTÓW NIE ŻYJE. POLICJA OSTRZEGA!

Statystyki policyjne dotyczące udziału motocyklistów w wypadkach są jednoznacznie negatywne. Od kwietnia zginęło już trzech motocyklistów w wypadkach w Ustroniu, Bielsku i Marklowicach. Policja ostrzega przed nadmierną prędkością w akcji "Nie bądź następny". 

>> POZNAJ STATYSTYKI ORAZ SZCZEGÓŁY AKCJI POLICJI <<

Czytaj więcej