Czytasz: Najnowocześniejszy salon Mazdy już otwarty

Najnowocześniejszy salon Mazdy już otwarty

Mazda Mirai Motors w Sosnowcu otwarła najnowocześniejszy i największy kompleks motoryzacyjny w Europie.

Położony przy ulicy Gen. Grota-Roweckiego 129A, salon Mazda Mirai Motors spełnia warunki najnowszej specyfikacji producenta. Jego dogodna lokalizacja sprawia, że kierujący poruszający się po najbardziej uczęszczanej drodze w Polsce (DK86), będą mogli bezproblemowo odwiedzić najnowocześniejszy kompleks motoryzacyjny Mazdy w Europie.

Zobacz wnętrze Mazda Mirai Motors w Sosnowcu:

Na prawie 3 tysiącach metrach kwadratowych salonu miłośnicy japońskich maszyn mogą zobaczyć wszystkie modele japońskiego producenta samochodów. Jak zapowiadają pracownicy Mazdy, na klientów będą czekać samochody Mazdy, których nie można spotkać w innych salonach japońskich pojazdów. Salon wyróżnia się spośród pozostałych, autoryzowanych obiektów Mazdy, nie tylko pod względem bogatej oferty, ale również wyjątkowej atmosfery. Każdy z pracowników Mazda Mirai Motors w Sosnowcu podchodzi bardzo profesjonalnie do klientów, traktując ich potrzeby indywidualnie oraz spełniając ich wymagania.

Ponadto, każdy klient w Mazda Mirai Motors w Sosnowcu może skorzystać ze stacji kontroli pojazdów, wykorzystującej najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki samochodów.

MAZDA - LIDER BEZPIECZEŃSTWA

Pięć modeli Mazdy z aktualnej oferty (w specyfikacji na rynek w USA) przetestowanych przez amerykański Ubezpieczeniowy Instytut Bezpieczeństwa Drogowego (ang. Insurance Institute for Highway Safety, IIHS), w tym nowa Mazda CX-5, otrzymało ocenę Top Safety Pick+. Jest to najwyższa ocena za poziom bezpieczeństwa przyznawana przez tę organizację non-profit. Tym samym samochody Mazdy plasują się wśród liderów bezpieczeństwa na świecie.

MAZDA MIRAI MOTORS NIE TYLKO W SOSNOWCU

Japoński producent samochodów już od kilku lat ugruntowuje swoją pozycję na regionalnym rynku motoryzacyjnym. Salony Mazda Mirai Motors, oprócz najnowszej siedziby w Sosnowcu, zlokalizowane są na Śląsku: w Zabrzu (Wolności 1) oraz Tarnowskich Górach (Korola 14A).